Filip Chajzer zmobilizował sieci handlowe do pomocy Powstańcom

Filip Chajzer zmobilizował sieci handlowe do pomocy Powstańcom

W swoim wpisie na Facebooku, Filip Chajzer zaapelował do takich sieci jak Żabka czy Auchan, by pomogły Muzeum Powstania Warszawskiego w zorganizowaniu świątecznych paczek dla Powstańców. Odzew firm był natychmiastowy.

zdjęcie: facebook.com/ChajzerFilip

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Filip Chajzer jest znaną osobowością medialną. Jego profil na Facebooku obserwuje ponad 800 tys. osób. Zdając sobie sprawę z mocy mediów społecznościowych, postanowił nagłośnić pewną akcję na rzecz Powstańców i Muzeum Powstania Warszawskiego.

10 grudnia br. Filip Chajzer opublikował na swoim profilu na Facebooku post, w którym poprosił znane sieci handlowe, takie jak np. Żabka, Tesco, Lidl czy Biedronka, by pomogły zorganizować świąteczne paczki dla Powstańców. Mają one zostać im wręczone podczas organizowanej dla nich Wigilii w Muzeum Powstania Warszawskiego 18 grudnia br.

Wpis zdobył duży rozgłos – wiele osób szybko zaczęło udostępniać wpis o akcję, tak by informacja o niej trafiła do dużych korporacji. Mimo wszystko nie trzeba było długo czekać na odzew ze strony marek.

Tego samego dnia, wieczorem, Filip Chajzer zamieścił kolejny wpis, w którym poinformował, że na prośbę odpowiedziały niemal wszystkie firmy poproszone o wsparcie. Co więcej, chęć pomocy wyraziły również inne marki, o których nawet nie wspomniano we wcześniejszym poście.

 

źródło: facebook.com/ChajzerFilip

Cała ta akcja pokazuje, że media społecznościowe potrafią być wspaniałym narzędziem do nagłaśniania ciekawych i niosących pomoc inicjatyw.

PS

PizzaPortal.pl ruszyła z nową akcją we współpracy ze Stowarzyszeniem mali bracia Ubogich. Zamawiając jedzenie z Restauracji Wigilijnej „Cicha”, przekazujemy datek na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia, którzy dzięki tej inicjatywie mają szansę spędzić tradycyjny wieczór wigilijny w większym gronie.

PS2

Fundacja Daj Herbatę i restauracja Kuchnia za Ścianą rozpoczęły niezwykłą akcję społeczną – za niewielką opłatę każdy z nas może podarować osobom potrzebującym kupon na ciepły posiłek w te mroźne dni.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij