Ford stworzył wyciszaną budę dla psów

Ford stworzył wyciszaną budę dla psów

Wiele psów bardzo źle znosi noc sylwestrową. Głośne fajerwerki wywołują u nich panikę i ataki lęku. Aby zapobiec cierpieniu zwierząt, amerykański producent samochodów stworzył dla nich specjalną budę, do której została wykorzystana technologia wyciszająca hałas.

Inżynierowie Forda wykorzystali technologię, która jest powszechnie stosowana w samochodach i słuchawkach. Zainstalowane w ścianach budy mikrofony wyłapują dźwięki dochodzące z zewnątrz, a wbudowany system audio emituje przeciwną częstotliwość, która neutralizuje hałas. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Taki sam mechanizm wyciszania hałasu został zastosowany w najnowszym modelu Forda Edge SUV.

PS

Marka Pedigree w ramach kampanii “The Season of Good Dog” stworzyła świąteczną playlistę składającą się z kolęd dla naszych czworonogów.

PS2

Podczas załamania pogody pracownicy IKEA we włoskim mieście Katania zdobyli się na piękny gest i postanowili przygarnąć do marketu kilka bezdomnych psów, które szybko zadomowiły się w przytulnych wnętrzach sklepu.

PS3

Nestlé Purina, inicjator sojuszu Pets at Work Alliance, promuje w Polsce zorganizowany program wprowadzania psów do przestrzeni biurowej. Do sojuszu Pets at Work może bezpłatnie przystąpić każda firma, która chce dostosować swoje biuro do potrzeb pracowników i ich czworonożnych ulubieńców.

PS4

Pomieszczenie z łóżeczkami, w których śpią niemowlęta tuż pod sceną – taki niecodzienny widok czekał na uczestników tegorocznej edycji festiwalu Heavy Montreal 2018. W ten sposób kanadyjska firma Fenplast udowodniła, że produkowane przez nią okna naprawdę są dźwiękoszczelne.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij