Są dzieci, które nie znają liter. Brodka, Janda, Owsiak i Wojciechowska zachęcają do ratowania ludzi z Jemenu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Są dzieci, które nie znają liter. Brodka, Janda, Owsiak i Wojciechowska zachęcają do ratowania ludzi z Jemenu

Polska Akcja Humanitarna prowadzi kampanię na rzecz pomocy dla Jemenu, w którym doszło do jednej z największych katastrof humanitarnych na świecie.

W spocie "Są dzieci, które nie znają liter. Ratujmy ludzi z Jemenu" udział wzięli Martyna Wojciechowska, Magdalena Cielecka, Monika Brodka, Krystyna Janda, Jurek Owsiak, Agnieszka Holland, Andrzej Seweryn i ks. Kazimierz Sowa.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Żadna z zaangażowanych osób nie miała cienia wątpliwości, że warto się włączyć w pomoc – mówi Alicja Smotryś z PAH. – To wojna odległa i zapomniana, tym bardziej ważne jest, że tak znane nazwiska przybliżają bezmiar nieszczęścia jaki od 4 lat dotyka Jemeńczyków.

Wszystkie osoby, które wzięły udział w spocie i jego produkcji zrobiły to całkowicie charytatywnie. Emisja spotu jest także planowana w TVP, Polskim Radiu oraz kinach.

W Jemenie od 4 lat trwa wyniszczający konflikt, na skutek którego najbardziej cierpią najsłabsi: dzieci, osoby starsze, kobiety. Pomocy humanitarnej potrzebuje aż 22 z 29 milionów mieszkańców Jemenu. To jedna z największych katastrof humanitarnych na świecie. Strony konfliktu nie przestrzegają żadnych praw, bomby spadają na dzielnice mieszkalne, szkoły, szpitale i bazary. Od ostrzału ginęły też dzieci przewożone w autobusach szkolnych, goście weselni i żałobnicy idący w konduktach. Kryzys humanitarny w Jemenie jest największym na świecie od czasów II Wojny Światowej. Dzięki zaangażowaniu i solidarności możemy wspólnie rozpocząć stałą, niezbędną pomoc dla ludzi z Jemenu.

Pomóż Jemeńczykom wpłacając pieniądze:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij