Dawid Podsiadło sprzedaje swój „Małomiasteczkowy” kiosk na aukcji WOŚP

Dawid Podsiadło sprzedaje swój „Małomiasteczkowy” kiosk na aukcji WOŚP

Pamiętacie nietypowy, zielony kiosk Dawida Podsiadło, który pojawił się 19 października 2018 roku przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie? Teraz może być Wasz, bo piosenkarz zdecydował się przekazać kiosk na aukcję WOŚP.

zdjęcie: facebook.com/strefamusicart

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zielony „Małomiasteczkowy” kiosk, stojący przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, był częścią promocji płyty Dawida Podsiadło, która ukazała się 19 października 2018 roku.

Teraz kiosk trafił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

„To jest Małomiasteczkowy Kiosk. Mogliście mnie widzieć w nim jak sprzedawałem draże Korsarze pod Pałacem Kultury i Nauki, oraz na Małomiasteczkowej Trasie.

Teraz możesz go kupić – tak, mam na myśli kiosk. Oczywiście z dostawą*, bo wiadomo, że nie damy rady Ci go wysłać. Zwycięzcy aukcji kiosk dostarczę osobiście, i nawet coś w nim sprzedam. – Dawid Podsiadło

*Nie dostarczamy kiosku do mieszkań i przyczep kempingowych. Musisz mieć do dyspozycji kawałek miejsca (ziemi, placu, działki), w którym możemy go ustawić takim specjalnym dźwigiem” – czytamy w opisie aukcji.

Kiosk możecie licytować na stronie.

PS

Dawid Podsiadło znowu zaskakuje pomysłowością – teraz dla swoich fanów przygotował Małomiasteczkową krzyżówkę. Aby odgadnąć główne hasło, trzeba najpierw znaleźć hasła z 40 billboardów w 40 miastach w Polsce.

PS2

Credit Agricole kontynuuje strategiczną współpracę z Dawidem Podsiadło i wspiera jego kolejne działania artystyczne. Bank będzie partnerem nowej trasy koncertowej „Wielkomiejski Tour”, którą artysta planuje na wiosnę w ponad 30 mniejszych miastach.

PS3

W tym roku, już po raz drugi, wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą wyposażeni w oficjalne „wirtualne puszki”, czyli eSkarbonki od Mastercard. Dzięki temu każdy darczyńca będzie mógł szybko i wygodnie wesprzeć WOŚP nawet bez wychodzenia z domu.

PS4

Podczas tegorocznej edycji WOŚP operator Play zorganizuje specjalny Play Live Show, w trakcie którego będą prowadzone m. in. charytatywne licytacje oraz wywiady z gwiazdami polskiego YouTube’a. Co najważniejsze - im więcej osób obejrzy ten program, tym więcej środków Play przekaże na WOŚP.

PS5

Szukacie dla siebie czegoś na aukcjach WOŚP? Co powiecie na Rolls-Royce’a odpicowanego w garażu braci Collins?

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij