Przychodnia ZnanyLekarz pod PKiN podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Przychodnia ZnanyLekarz pod PKiN podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

ZnanyLekarz i partnerzy zapraszają do specjalnej Przychodni, która 13 stycznia 2019 r. stanie pod PKiN w Warszawie. Sztab znanych lekarzy i specjalistów z CM Damiana będzie dostępny przez cały dzień Finału, udzielając darmowych konsultacji i przeprowadzając badania.

Specjalnie na potrzeby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ZnanyLekarz.pl, serwis do poszukiwania najlepszych lekarzy oraz umawiania wizyt online, otwiera Przychodnię, gdzie przez cały dzień Finału będzie można skorzystać z porad lekarzy i specjalistów z CM Damiana. Tego dnia mały i duży będzie mógł się bezpłatnie przebadać.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Od kilku lat wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, dokładając cegiełkę w postaci Przychodni, która przez cały dzień działa pod PKiN i gdzie każdy, bez względu na wiek, może przyjść, porozmawiać z wybranym specjalistą, wykonać drobne badania, spędzić miło czas. Przez cały dzień Finału będą dostępni lekarze i specjaliści, których zapewnia nasz partner medyczny: CM Damiana. Będzie można skorzystać z konsultacji dermatologa, endokrynologa, urologa, internisty, kardiologa, logopedy czy lekarza medycyny estetycznej. Nie zabraknie także specjalistów dziecięcych. Zapraszamy do naszej wesołej Przychodni i wspólnego grania – mówi Iwona Dziedzic-Gawryś, PR manager w ZnanyLekarz.pl.

Oprócz części medycznej w Przychodnia nie zabraknie atrakcji, zabaw i niespodzianek. Porady dietetyczne dla rodziców i dzieci oraz smaczne i zdrowie produkty zapewni firma Hipp. Będzie można także spróbować specjalnych czekoladek serduszek od firmy Karmello oraz owoców, które dostarczy firma DailyFruits. Najmłodsi będą mogli się sprawdzić w tworzeniu origami albo miło spędzić czas w strefie dziecięcej. Będzie kolorowo, wesoło i zdrowo. Tego dnia wszyscy grają w jednej Orkiestrze.

Przychodnia będzie czynna w godz. 9.00 – 20.00. Posiada status skarbony stacjonarnej zatem będą w niej również puszki, do których będzie można wrzucać pieniądze na WOŚP. Ponadto przedstawiciele CM Damiana oraz ZnanyLekarz są wolontariuszami WOŚP.

Harmonogram działania PrzychodniSzczegółowy plan działania Przychodni, dyżury lekarzy oraz plan pozostałych atrakcji będzie dostępny na stronie

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij