Twitter będzie pokazywać mecze NBA w nietypowy sposób

Twitter będzie pokazywać mecze NBA w nietypowy sposób

Już niebawem na Twitterze będziemy mogli oglądać mecze NBA. Nie będzie to jednak zwyczajna transmisja – rozgrywkę będziemy mogli śledzić dzięki kamerze skupionej tylko na jednym, wybranym graczu.

Zapomnijcie o oglądaniu meczów koszykówki na ekranach telewizora. Już niebawem będziemy mogli śledzić rozgrywki ulubionych drużyn na Twitterze – tak zapowiedzieli Jack Dorsey, prezes Twittera, i Adam Silver, komisarz ligi NBA, podczas spotkania w ramach targów CES w Las Vegas.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nie będzie to jednak typowa transmisja meczów NBA. Twitter będzie pokazywał na żywo tylko drugą połowę wybranych meczów. Nie usłyszymy też głosu komentatorów ani nie zobaczymy całego pola gry – transmitowany będzie obraz z tylko jednej kamery, która skupi się na wybranym graczu.

Użytkownicy Twittera będą natomiast mogli zadecydować w jakiego gracza będzie wycelowana kamera. Głosowanie będzie się odbywało w pierwszej połowie meczu na profilu NBA on TNT.

Pierwsza transmisja na Twitterze odbędzie się 17 lutego br. podczas Meczu Gwiazd. Na tę chwilę zaplanowano transmisję 20 spotkań NBA w tym sezonie.  

źródło: techcrunch.com

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij