TOFU Studio z dwiema nagrodami w prestiżowym konkursie German Design Award

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TOFU Studio z dwiema nagrodami w prestiżowym konkursie German Design Award

Gdańskie TOFU Studio otrzymało aż dwie nagrody w jednym z najważniejszych konkursów projektowych na świecie German Design Award. Uroczysta gala będzie miała miejsce w już lutym we Frankfurcie.

W tegorocznej edycji tego międzynarodowego konkursu TOFU Studio z Gdańska otrzymało dwie nagrody German Design Award Special w kategorii Excellent Communications Design. Nagrodzonymi pracami zostały odpowiednio kalendarz ROBOTY zrealizowany przez studio charytatywnie dla Fundacji KRWINKA z Łodzi, oraz dedykowana identyfikacja wizualna promująca „Sąd Ostateczny” Hansa Memlinga przygotowana na zamówienie Muzeum Narodowego w Gdańsku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W uzasadnieniu werdyktu dotyczącego kalendarza jurorzy docenili stylowo zilustrowaną publikację, która pobudza wyobraźnię i kreatywność każdego użytkownika. Identyfikacja wizualna przygotowana w ramach kampanii promującej „Sąd Ostateczny” została według jury starannie i bardzo klarownie opracowana. Tym co szczególnie urzekło osoby oceniające projekt było uderzające wręcz wykorzystanie złota, zwłaszcza w reklamie zewnętrznej. Zabieg ten był dość zaskakujący, ale według jury zapewni całemu projektowi dużą rozpoznawalność i przyciągnie odpowiednią uwagę.

German Design Award to jedna z najbardziej prestiżowych międzynarodowych nagród, przyznawana w dziedzinie szeroko pojętego projektowania. W tegorocznej edycji GDA 2019 międzynarodowy skład jurorski, złożony z 45 specjalistów, nagrodził najbardziej designerskie rozwiązania. Od 2012 r. Niemiecka Rada Wzornictwa (Rat für Formgebung) jest gospodarzem German Design Awards. Co ważne w konkursie mogą brać udział tylko ci, którzy zostali formalnie wybrani i nominowani do konkursu. Kryteria oceny nominacji obejmują między innymi ogólną koncepcję, trwałość, estetykę i funkcjonalność.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij