Pisarze i pisarki czytają recenzje na temat swoich książek – akcja portalu lubimyczytac.pl

Pisarze i pisarki czytają recenzje na temat swoich książek – akcja portalu lubimyczytac.pl

Jak Dorota Masłowska, Joanna Opiat-Bojarska, Wojciech Chmielarz, Jakub Małecki, Szczepan Twardoch i Jakub Żulczyk reagują na krytykę czytelników i recenzje ich książek wystawione w portalu lubimyczytac.pl?

Portal lubimyczytac.pl wystartował z ciekawą akcją, w której zostali skonfrontowani znani pisarze i pisarki z opiniami internautów na temat ich dzieł. Dorota Masłowska, Joanna Opiat-Bojarska, Wojciech Chmielarz, Jakub Małecki, Szczepan Twardoch i Jakub Żulczyk zostali poproszeni o przeczytanie recenzji na temat swoich książek, zaś ich reakcje podczas lektury komentarzy zostały nagrane.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na pierwszy ogień poszli Jakub Żulczyk oraz Jakub Małecki. Do 30.01 na stronie lubimyczytac.pl codziennie będą publikowane kolejne filmy z innymi autorami. 

PS

Z serii niestandardowych promocji książek – w lipcu 2018 roku na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi stanęły bajecznie kolorowe ławki w kształcie książek. Zaprojektowali je znani malarze i artyści ze świata mediów, muzyki, filmu czy literatury.

PS2

Dlaczego raper MC Silk odciął się od rzeczywistości i siedzi zamknięty w pokoju? Tego dowiecie się ze spotu akcji Czytaj PL „Cała prawda o czytaniu”, promującego czytelnictwo.

PS3

„Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka!” to mini-kampania społeczna stworzona przez ludzi, którzy po prostu lubią czytać. W jej ramach przedstawiono serię 12 zdjęć osób znanych i nieznanych, które złapane w swoich własnych łóżkach, pokazały, co czytają do poduchy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij