#Reservedforlove: Barrakuz stworzyła kampanię walentynkową dla Reserved

#Reservedforlove: Barrakuz stworzyła kampanię walentynkową dla Reserved

Polska artystka Barrakuz zaprojektowała nową kampanię dla marki Reserved, stworzoną z myślą o nadchodzących walentynkach. W projektach zostały użyte ręcznie wykonywane laurki miłosne z końca XIX w oraz elementy paryskich rzeźb.

W poniedziałek 28 stycznia ruszyła kampania #Reservedforlove marki Reserved, którą zaprojektowała Beata Śliwińska Barrakuz z myślą o tegorocznych walentynkach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Projekt zawiera key visual: zestaw obrazów, które w graficzny sposób pokazują kolekcję bielizny i akcesoriów dla niej oraz ruchome obrazki towarzyszące kampanii, które zaanimował Bartek Szadurski.

Projekt z zamysłu miał odbiegać od sztampowego podejścia do tego święta, a cała uwaga zostaje skupiona na eteryczności, bliskości i wysublimowanym charakterze kolaży przestrzennych. W projektach zostały użyte ręcznie wykonywane laurki miłosne z końca XIX w. Część akcesoriów sfotografowano z elementami paryskich rzeźb.

Jest to już druga wizualna współpraca Beaty z marką Reserved. Wcześniej artystka nadzorowała od strony kreatywnej projekt prezentownika marki Reserved w grudniu 2018 roku.

PS

Kolekcja sylwestrowa Reserved została stworzona we współpracy ze stylistami brytyjskiego Vogue’a. Linia oddawała klimat słynnego nowojorskiego klubu nocnego Studio 54 i utrzymana jest w stylu glamour lat 70.

PS2

Barrakuz zaprojektowała wystrój sklepu Sizeer w CH Posnania – w salonie pojawiły się charakterystyczne dla artystki kolaże, tym razem ze zdjęciami obuwia wybranych marek.

PS3

Natalia Rak i Beata Śliwińska Barrakuz zaprojektowały swoje własne kolekcje ubrań dla marki Medicine. W ramach ich promocji artystki stworzyły barwne murale w Krakowie i Warszawie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij