Robot społeczny i spersonalizowana nagroda dla sportowców – co ciekawego pojawi się na Wystawie MUST SEE 2019?

Robot społeczny i spersonalizowana nagroda dla sportowców – co ciekawego pojawi się na Wystawie MUST SEE 2019?

Już 10 lutego w Centrum Kreatywności w Warszawie odbędzie się wernisaż Wystawy MUST SEE 2019. W tym roku jury wyłoniło 111 nieszablonowych projektów podczas przeglądu See&Say 2018.

W dniach 10-24 lutego w Centrum Kreatywności w Warszawie odbędzie się Wystawa MUST SEE 2019, podczas której będziemy mogli zobaczyć najlepsze prace wyróżnione przez ekspertów podczas przeglądu See&Say 2018.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przegląd See&Say odbył się już po raz szósty. Młodzi twórcy mogli zgłosić swoje prace w 18 kategoriach takich jak ilustracja, fotografia, product design, creative technology, gra, audio, video czy moda. Projekty, które będzie można zobaczyć na Wystawie MUST SEE zostały wyłonione z 600 zgłoszeń, przez 60 najlepszych ekspertów i praktyków. Wśród nich możemy znaleźć między innymi: fotografki Magdę Wunsche i Agę Samsel, ilustratorów Olę Niepsuj i Pawła Jońcę, projektów Edgara Bąka, Mamastudio i UVMW, właścicielkę marki modowej KAS KRYST czy ekspertów technologicznych Adama Badowskiego z CD Projekt RED i Krzysztofa Golińskiego z PanGeneratora.

W tym roku będziemy mogli zobaczyć m.in. prace Vadyma Solowskiego, które zostały wyróżnione w kategoriach Ilustracja oraz Graphic Design, oraz ilustrowany przewodnik po Łodzi Anny Olczak.

Co więcej, na wystawie MUST SEE 2019 pojawi się też projekt Emilii Nyki – Turnia, która została zaprojektowana jako wysoce spersonalizowana nagroda dla sportowców. Jej kształt generowany jest przez dane zebrane podczas aktywności fizycznej, przy wykorzystaniu popularnych aplikacji monitorujących i śledzących osiągnięcia sportowców.

Dodatkowo, odwiedzający wystawę będą mieli okazję zobaczyć reż robota wspierającego rozwój dzieci ze spektrum autyzmu, stworzonego przez Basię Brzostko. 

Wernisaż Wystawy MUST SEE odbędzie się 10 lutego o godz. 19:00 w Centrum kreatywności Targowa, ul. Targowa 56, prace będzie można oglądać do 24 lutego w godzinach 7:00 – 21:00.

Organizatorem wystawy MUST SEE jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Klub Twórców Reklamy.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij