Coś dla Planety: Jurek Owsiak oraz Robert i Ania Lewandowscy w nowej akcji Noizz

Coś dla Planety: Jurek Owsiak oraz Robert i Ania Lewandowscy w nowej akcji Noizz

Nowa akcja Noizz „Coś Dla Planety” ma na celu stworzenie społecznego ruchu ratowania Ziemi. Każdy z nas, robiąc nawet małą rzecz, może przyczynić się do poprawy warunków ekologicznych i klimatycznych na naszej planecie.

Po dużym sukcesie akcji „Tu Pijesz Bez Słomki”, redakcja Noizz rusza z kolejną akcją, której celem jest propagowanie ekologicznego podejścia do życia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każdy, robiąc nawet małą rzecz może przyczynić się do powstrzymania katastrofalnych zmian klimatycznych. Nawet niewielkie gesty się liczą. Akcja „Coś Dla Planety” pokazuje, że zmieniając swoje codzienne przyzwyczajenia każdy z nas może przyczynić się do poprawy warunków ekologicznych i klimatycznych.   

W akcję zaangażowali się już m.in. Areta Szpura, Jurek Owsiak, Julia Wieniawa, Robert i Ania Lewandowscy czy Lara Gessler. Sprawdźcie, jakie deklaracje złożyli.

Na stronie akcji każdy z nas może zadeklarować, co chce zrobić dla naszej planety.

PS

CSR (ang. corporate social responsibility), czyli społeczna odpowiedzialność biznesu to koncepcja, która w światowym i rodzinnym biznesie od kilkunastu lat wyznacza standardy działalności i ma ogromny wpływ na kształtowanie wizerunku firm i marek. Które akcje CSR-owe były najlepsze w 2018 roku?

PS2

Pod koniec stycznia br. ruszyła inna akcja portalu NOIZZ i Fundacji DKMS „VS życie”. Celem inicjatywy jest zachęcanie do rejestracji jako potencjalny dawca szpiku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij