Social Media Management w Polsce: wspólne badanie Brainy Bees i Kontentino

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Social Media Management w Polsce: wspólne badanie Brainy Bees i Kontentino

Zespół kreatywny Brainy Bees i słowacki start-up Kontentino przeprowadzają ankietę dotyczącą metod zarządzania mediami społecznościowymi. Celem ankiety jest ustalenie, w jaki sposób polskie zespoły odpowiedzialne za działania w social media planują swoją pracę.

Skąd pomysł na badanie?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Zauważyłam, że wiele firm ma problemy z komunikacją wewnętrzną i planowaniem działań w mediach społecznościowych. Cierpią przez to procesy i relacje na linii agencja-klient, a często zaplanowanie jednej treści wiąże się z długimi formalnościami i wymianą kilkunastu maili. Wypracowanie odpowiedniego mechanizmu współpracy, także na polu akceptacji i planowania publikacji, to klucz do sukcesu. Tak narodził się pomysł badania, które weźmie pod lupę procesy planowania i zarządzania – mówi Kinga Odziemek, właścicielka BB

Ankieta składa się z kilkunastu krótkich pytań, a jej wypełnienie nagradzane jest bezpłatnymi materiałami: wartościowymi treściami w formacie PDF dla usprawnienia codziennej pracy social media managerów, paczką ekskluzywnych, nigdzie niepublikowanych zdjęć od polskiego Kaboompics oraz kodem na bezpłatny trial w Kontentino – narzędziu do kompleksowego zarządzania mediami społecznościowymi.

Do tej pory zebraliśmy już 150 odpowiedzi i spotykamy się z bardzo pozytywnym feedbackiem ze strony ankietowanych. Pierwsze wnioski są niezwykle zaskakujące i nie możemy doczekać się przygotowania całościowego raportu – mówi Kinga.

Ankietę można znaleźć na stronie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij