Rehabilitacyjna mysz komputerowa dla graczy i elektryczny wózek dla seniorów, czyli dlaczego warto odwiedzić Wystawę MUST SEE 2019

Rehabilitacyjna mysz komputerowa dla graczy i elektryczny wózek dla seniorów, czyli dlaczego warto odwiedzić Wystawę MUST SEE 2019

Już 10 lutego w Centrum Kreatywności w Warszawie odbędzie się wernisaż Wystawy MUST SEE 2019. Raya, rehabilitacyjna mysz komputerowa dla graczy, oraz Torba Borba, elektryczny wózek dla seniorów, to jedne z wielu projektów, które będzie można zobaczyć podczas wydarzenia.

W dniach 10-24 lutego w Centrum Kreatywności w Warszawie odbędzie się Wystawa MUST SEE 2019, podczas której będziemy mogli zobaczyć najlepsze prace wyróżnione przez ekspertów podczas przeglądu See&Say 2018.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Co ciekawego pojawi się na wystawie? Pisaliśmy już o robocie wspierającym rozwój dzieci ze spektrum autyzmu oraz o Turnii, która została zaprojektowana jako wysoce spersonalizowana nagroda dla sportowców. Dzisiaj przedstawiamy kolejne dwa ciekawe projekty, dla których warto odwiedzić Wystawę MUST SEE.

Raya – rehabilitacyjna mysz komputerowa dla graczy

Raya to optyczna mysz rehabilitacyjna dla graczy komputerowych, która przeciwdziała powstawaniu zespołu cieśni nadgarstka oraz problemom związanym z kłębem kciuka. Kształt myszy jest dopasowany do naturalnego kąta dłoni oraz jest specjalnie wyprofilowana pod kciuk. Co istotne, mysz analizuje zmęczenie, napięcie mięśni, tętno oraz wskaźnik GSR, który pozwala określić poziom zaangażowania oraz przeżywania gry – dzięki temu mysz dostosowuje do użytkownika najoptymalniejszy ruch rehabilitacyjny oraz umożliwia głębsze doświadczanie gry poprzez iluminacje świetlne, które reagują dynamicznie wraz ze zmianą środowiska gry. Autorką projektu jest Aleksandra Radlak z ASP w Krakowie .

Torba Borba – wózek na zakupy dla seniorów

Torba Borba to niezwykły wózek na zakupy dla seniorów, który posiada napęd elektryczny wspomagający pokonywanie schodów. Co więcej, wózek posiada odpowiednią regulację kosza, co pozwala na dopasowanie wysokości, by nie trzeba było się schylać. Autorkami Torby Borby są Ewa Hiller oraz Magda Katana, które do swojego projektu zaproponowały też grę dla seniorów – celem jej jest by seniorzy mogli współdzielić torbę np. ze swoimi sąsiadami, zaś zasady korzystania z torby ustalane są podczas gry na specjalnej planszy.

Jeżeli jeszcze nie jesteście w pełni przekonani, co do wystawy, to mamy w zanadrzu jeszcze inne argumenty. MUST SEE to nie tylko mnóstwo inspirujących projektów, ale również doskonałe miejsce do znalezienia potencjalnych pracowników. Dlaczego? Na wystawie prezentowanych jest 111 projektów młodych twórców, z 18 dziedziny: animacja, copywriting, creative technology, event, fotografia, gra, graphic design, ilustracja, instalacja/videoinstalacja, moda, PR, product design, reklama, social media i video. Wystawiane prace są wybierane są przez 60 wymagający ekspertów poszczególnych branż, spośród 600 zgłoszeń. Dlatego pracodawca oglądając projekty, ma pewność, że zostały one poddane surowej selekcji.

Autorzy projektów to młodzi i kreatywni ludzie z całej Polski z małych i dużych miast, studenci i absolwenci ASP, kierunków technicznych, muzycznych i bez kierunków. Istotne jest to, że w czasie wydarzenia można osobiście poznać twórców, ich pasje, co z punktu widzenia pracodawcy daje przewagę nad anonimowymi projektami znajdowanymi w sieci.

Wernisaż Wystawy MUST SEE odbędzie się 10 lutego o godz. 19:00 w Centrum kreatywności Targowa, ul. Targowa 56, prace będzie można oglądać do 24 lutego w godzinach 7:00 – 21:00.

Organizatorem wystawy MUST SEE jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR oraz Klub Twórców Reklamy.

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij