„Królowie Mordoru” – rusza inicjatywa zrzeszająca warszawską społeczność

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Królowie Mordoru” – rusza inicjatywa zrzeszająca warszawską społeczność

Już 14 lutego o godzinie 8:00 odbędzie się pierwsza odsłona akcji „Królowie Mordoru”. Wszyscy, którzy pojawią się o tej porze przy skrzyżowaniu ulicy Wołoskiej z Domaniewską dostaną darmową kawę. Unikatowa inicjatywa ma zrzeszać społeczność pracującą na warszawskim Mokotowie.

W najbliższy czwartek 14 lutego organizatorzy akcji „Królowie Mordoru” zapraszają wszystkich mieszkańców i pracowników Mokotowa na swoje stoisko z darmową kawą. Ciepłe napoje można otrzymać w dwóch miejscach na skrzyżowaniu ulicy Wołoskiej i Domaniewskiej od godziny 8:00 do 10:00. Będzie to pierwsze z wielu działań, które są zaplanowane dla lokalnej społeczności przebywającej na co dzień w pobliżu warszawskiego Służewca.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Królowie Mordoru” to projekt, który będzie obfitował w niecodzienne wydarzenia na Mokotowie. W ramach akcji zostanie przeprowadzonych wiele ciekawych konkursów, warsztatów oraz eventów. Inicjatywa ma na celu przedstawienie walorów życia w „Mordorze” oraz stworzenie jeszcze przyjemniejszej atmosfery pracy w tej okolicy. Zadaniem akcji jest również propagowanie ekologicznych i technologicznych rozwiązań oraz alternatywnych sposobów dojazdu do biura.

Inicjatywa „Królowie Mordoru” jest odpowiedzią na istniejące zapotrzebowanie lokalnej społeczności na pozytywne i świeże projekty, związane z kulturą miejsca pracy. Jednocześnie jest to koncept, który wprowadza nową jakość na rynek „około biurowy”. Coraz częściej pracownicy chcą angażować się w życie korporacyjne, wspierają ekologiczne podejście swojego pracodawcy, a udogodnienia w biurowcach umożliwiają im rozwój pasji i zainteresowań. Oferta właścicieli nieruchomości jest stale rozszerzana o siłownie, sklepy, kawiarnie i restauracje, aby użytkownicy budynków mogli szybko i wygodnie załatwić swoje sprawy w trakcie lub po pracy.

Więcej informacji na temat akcji znajduje się na w mediach społecznościowych: www.facebook.com/krolowiemordoru i www.instagram.com/krolowiemordoru.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij