Serwis Przelewy24 nawiązuje strategiczną współpracę z firmą Nets

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Serwis Przelewy24 nawiązuje strategiczną współpracę z firmą Nets

Przelewy24, polski dostawca usług płatności internetowych, nawiązuje współpracę strategiczną z Nets – jedną z wiodących firm europejskiego rynku płatności.

Pozyskanie partnera technologicznego i biznesowego, jakim jest grupa Nets, ma na celu przyspieszenie obecnie realizowanej przez PayPro SA strategii wzrostu, poszerzenie portfolio nowoczesnych metod płatności i oferowanie klientom najnowszych rozwiązań, dopasowanych do wymogów rynku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Współpracując z Nets będziemy w stanie jeszcze sprawniej wprowadzać innowacje dla e-commerce, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku. Pozwoli to na poszerzenie portfolio usług i produktów dla naszych partnerów biznesowych i klienta końcowego – komentuje Piotr Kurczewski CEO serwisu Przelewy24.

– Dzięki temu strategicznemu sojuszowi rozszerzamy naszą obecność w Polsce w obszarze b2b. Serwis Przelewy24 w ostatnich latach notuje stały wzrost wolumenu i przychodów, co wpisuje się w naszą strategię umocnienia pozycji w Polsce poprzez konsolidację i dynamiczne inicjatywy komercyjne – dodaje Bo Nilsson, CEO Grupy Nets.

Nie przewiduje się zmian w Zarządzie spółki – Piotr Kurczewski pozostaje na stanowisku CEO Przelewy24.

Nets oczekuje obecnie na zgodę dot. koncentracji, ponieważ nawiązanie współpracy strategicznej pomiędzy podmiotami świadczącymi usługi finansowe wymaga ustawowego zezwolenia UOKiK.

Serwis Przelewy24 należy do poznańskiej spółki PayPro SA wchodzącej w skład grupy Dialcom24. Operator realizuje transakcje online dla ponad 85 000 merchantów, wśród których znajdują się największe platformy e-commerce w Polsce i na świecie. Serwis Przelewy24 zatrudnia 100 osób, generując dochody na poziomie ponad 20 milionów euro.

Nets to wiodący operator płatności cyfrowych w Europie. Deklaruje współpracę z ponad 400 tys. merchantów, 240 tys. firm i ponad 240 bankami w krajach nordyckich i bałtyckich.

PS

W styczniu br. Nets sfinalizowało transakcję kupna dostawcy usług płatniczych online Dotpay/eCard. Przejęcie opiewało na łączną kwotę 315 mln zł.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij