Virgil Abloh zaprojektował butelkę wielokrotnego użytku dla firmy Evian

Virgil Abloh zaprojektował butelkę wielokrotnego użytku dla firmy Evian

Butelka wielokrotnego użytku, zaprojektowana przez Virgila Abloha, jest szklana, ma bambusową nakrętkę oraz silikonowy pokrowiec.

Virgil Abloh jest głównym projektantem marki Off-White i od niecałego roku jest również dyrektorem artystycznym linii męskiej domu mody Louis Vuitton. Abloh często też angażuje się w różne współprace z markami, w tym np. z firmą IKEA. Innym takim przykładem jest najnowszy projekt designera realizowany z marką Evian.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W grudniu 2018 roku brand ogłosił, że Virgil Abloh dołączył do ich zespołu jako kreatywny doradca do spraw zrównoważonego projektowania. Efektem współpracy jest limitowana butelka wielokrotnego użytku, którą zaprojektował Abloh.

Limitowana butelka, powstała również we współpracy z marką Soma, jest szklana, ma bambusową nakrętkę oraz silikonowy pokrowiec. Kosztuje 50 dolarów. 

Butelka będzie dostępna na platformie MatchesFashion.

PS

W grudniu 2018 roku Green Caffe Nero dołączyło do akcji Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste „Z własnym kubkiem”. Każda osoba, która przjdzie do lokalu z kubkiem wielokrotnego użytku otrzyma w prezencie kawę za 5 złotych.

PS2

Costa Coffee UK wprowadziła do swoich kawiarni nowe rozwiązanie – płatność za kawę kubkami wielokrotnego użytku. W ten sposób marka chce walczyć z zanieczyszczaniem środowiska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij