Na rynku zadebiutowała nowa marka 1916 energia, będąca efektem współpracy Hermes Energy Group S.A. i Legii Warszawa

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Na rynku zadebiutowała nowa marka 1916 energia, będąca efektem współpracy Hermes Energy Group S.A. i Legii Warszawa

Pierwszy mecz rundy wiosennej na stadionie Legii Warszawa już za nami. Niedzielne spotkanie na Łazienkowskiej było również oficjalną inauguracją nowej marki na rynku energii elektrycznej i gazu ziemnego – 1916 energia.

– Pierwsze umowy mamy już podpisane – mówi Marek Kołtonik, dyrektor ds. marketingu Hermes Energy Group S.A. – Reakcje kibiców na nową ofertę podczas niedzielnego meczu i w mediach społecznościowych są pozytywne. Fani mistrzów Polski znani są z wyjątkowego przywiązania do klubu. Barwy Legii pojawiające się na fakturze podkreślają wyjątkowość naszego produktu. Do tego dochodzi atrakcyjna, konkurencyjna w stosunku do podmiotów dominujących na rynku oferta cenowa oraz fakt, że płacąc niższe rachunki kibice równocześnie pośrednio wspierają swój klub – dodaje Kołtonik.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak zauważa dyrektor Kołtonik, 1916 energia to pierwsza w Polsce tego typu współpraca biznesowa pomiędzy klubem piłkarskim a firmą sprzedającą energię i gaz. Legia Warszawa wnosi do projektu m.in. ogromną rozpoznawalność marki i liczną społeczność, silnie utożsamiającą się z Klubem, która jest głównym adresatem dedykowanej oferty. Natomiast Hermes Energy Group S.A. jest podmiotem odpowiedzialnym za techniczny aspekt całej inicjatywy, w tym kompleksową obsługę klientów, zakup wymaganej ilości gazu i energii oraz rozliczenia.

Od początku rundy wiosennej podczas meczów na stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej 3 można uczestniczyć w specjalnych loteriach, w których do wygrania są nagrody pieniężne – 1000 zł za każdego gola strzelonego dla Legii. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie www.1916energia.pl/loteria. Najbliższa loteria odbędzie się 1 marca o 20:30, podczas spotkania mistrzów Polski z drużyną Miedź Legnica.

Na potrzeby projektu 1916 energia uruchomiono specjalny punkt obsługi klienta zlokalizowany w Legia Fanstore, w którym kibice mogą zapoznać się z ofertą marki. Ponadto szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.1916energia.pl, pod numerem telefonu 22 291 1916, a także na Facebooku facebook.com/1916energia.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij