Pierwsza reklama telewizyjna Land Rover zrealizowana w Polsce

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Pierwsza reklama telewizyjna Land Rover zrealizowana w Polsce

W piątek, 1 marca, rusza kampania telewizyjna, promująca model Range Rover Evoque. Kampania opiera się na spocie, który po raz pierwszy w historii marki został zrealizowany w Polsce.

Spot o długości 30 sekund jest główną częścią nowej kampanii taktycznej, promującej w Polsce luksusowego SUV-a Range Rovera Evoque w wynajmie długoterminowym bez opłaty wstępnej. Spot będzie emitowany w telewizji, VOD, kinie oraz na kanałach Land Rover Polska w social mediach już od najbliższego piątku. Za kompleksową obsługę kampanii odpowiada Group One, który zaplanował i zrealizował ją zgodnie z modelem współpracy „end-to-end”, łącząc kompetencje komunikacyjne, kreatywne i mediowe.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowa reklama oddaje miejski charakter Range Rover Evoque oraz jego idealną równowagę między technologią i luksusem. Dzięki charakterystycznej sylwetce nawiązującej do nadwozia coupé, Range Rover Evoque jest samochodem, który chwyta za serca nie tylko kobiety na całym świecie.

Kobiety determinują ponad 80% globalnej konsumpcji, podejmując ważne decyzje zakupowe w swoim i często w imieniu całej rodziny. Doskonale wiedzą czego chcą i co spełnia ich potrzeby, dlatego też bardzo mocno zaznaczają swoją obecność w reklamie. Nasz spot kierujemy właśnie do nich, do nowoczesnych kobiet, które stawiają na doświadczanie życia i wybory w zgodzie ze sobą – mówi Paweł Kuskowski, dyrektor marketingu Jaguar Land Rover w Polsce.

Za koncept kreatywny i scenariusz odpowiada agencja Labcon we współpracy z Media Ready. Produkcję spotów powierzono Media Ready – film wyreżyserował Paweł Kucharczyk, który razem z Michałem Wrońskim odpowiadał za zdjęcia. To pierwsza taka kampania telewizyjna, stworzona wspólnie przez zespoły Group One - Labcon i Media Ready oraz kolejna, która realizowana jest w modelu one team przez spółki należące do grupy. Za strategię i działania mediowe w ramach stałej współpracy odpowiada Value Media. Land Rover na co dzień obsługuje również SalesTube, agencja one stop shop for e-commerce, która odpowiada za działania marki w digitalu.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij