Ruszyło głosowanie w jubileuszowej X edycji rankingu Złoty Bankier

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyło głosowanie w jubileuszowej X edycji rankingu Złoty Bankier

Zapraszamy do oddawania głosów i przyznania tytułu Złoty Bankier w ramach jubileuszowej X edycji rankingu. Pod ocenę głosujących oddano 3 kategorie: Najlepszy spot reklamowy, Bank wrażliwy społecznie i Najlepszy bank w social media.

Od 4 do 17 marca br. na stronie zlotybankier.pl głosować można na 15 reklam bankowych, 14 projektów z zakresu CSR i 12 banków, które najlepiej komunikują się z klientem w social media. Wszyscy, którzy wezmą udział w głosowaniu, a także zostawią swój adres e-mail i odpowiedzą na pytanie konkursowe, będą mieli szansę na wygranie jednej z 30 nagród.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jak wybierani są najlepsi w rankingu Złoty Bankier 2019?

Wskazania internautów w połączeniu z głosami ekspertów pomogą wyłonić zwycięzców w kategoriach Najlepszy spot reklamowy, Bank wrażliwy społecznie i Najlepszy bank w social media. Oprócz tego, przyznane zostaną również statuetki w kategoriach ocenianych wyłącznie przez ekspertów – Konto osobiste, Kredyt gotówkowy, Kredyt hipoteczny, Karta kredytowa oraz Innowacja Fin-Tech.

Partnerzy merytoryczni rankingu – Kantar TNS i Obserwatorium.biz – wyłonią zwycięzców w kategorii głównej – Złoty Bank – Najwyższa jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem i specjalnej – Bezpieczny Bank.

Wyniki rankingu zostaną ogłoszone na uroczystej gali, która odbędzie się 11 kwietnia 2019 r. w Warszawie. Wśród zaproszonych gości pojawią się przedstawiciele największych instytucji finansowych. Internauci będą mogli śledzić wydarzenie za pośrednictwem transmisji online w Bankier.tv.

Zapraszamy do głosowania!

NowyMarketing jest patronem X edycji rankingu Złoty Bankier.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij