Norbert Franke objął funkcję chief technology officera w Isobar Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Norbert Franke objął funkcję chief technology officera w Isobar Polska

Do zespołu agencji Isobar Polska dołączył Norbert Franke. Jako chief technology officer będzie zarządzał kilkudziesięcioosobowym działem technologii w Warszawie i Białymstoku.

Do obowiązków Norberta Franke będzie należało zarządzanie kilkunastoma zespołami eksperckimi pracującymi na rzecz klientów agencji, a także wdrażanie procesów strategicznych, dalszy rozwój kompetencji technologicznych oraz nadzór i rozwijanie współpracy z partnerami agencji w zakresie technologii.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Norbert Franke jest managerem IT z kilkunastoletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami i wdrażaniu projektów biznesowych opartych o technologie. Do Isobar Polska przeszedł z 4 Finance IT, międzynarodowej firmy IT specjalizującej się we wdrożeniach dla sektora finansowego, gdzie pełnił funkcję head of software development. Wcześniejsze doświadczenia na rynku konsumenckim zdobywał w polskim oddziale koncernu Reckitt Benckiser, gdzie zajmował stanowisko head of digital. Przez 10 lat współpracował z Atos Polska (wcześniej AMG.net) – przez ostatnie lata jako head of digital transformation solutions odpowiadał za wdrożenia technologii digital wspierających e-commerce, marketing czy procesy biznesowe dla globalnych i polskich klientów Atos / AMG.net. Karierę zawodową rozpoczynał pracując jako programista i software development manager.

Norbert jest absolwentem studiów MBA na Politechnice Warszawskiej. Na tej uczelni uzyskał również magisterium w zakresie biocybernetyki i inżynierii medycznej.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij