Premierowy dźwięk nowego modelu Porsche 911

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Premierowy dźwięk nowego modelu Porsche 911

Kultowy samochód, ponadczasowy design i unikalna muzyka stworzona przez Smolika. Tak wyglądała premiera najnowszej, ósmej generacji Porsche 911 – jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w branży motoryzacyjnej w pierwszej połowie 2019 roku.

W lutym w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku odbyła się premiera nowego modelu Porsche 911. Specjalnie na ten wyjątkowy wieczór deski teatru zamieniły się w centrum niesamowitego show.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na gości wydarzenia czekało muzyczna uczta połączona z nowatorskimi efektami wizualnymi, wyświetlanymi na 4 mobilnych ekranach. Prezentując kolejną odsłonę kultowego modelu Porsche 911 twórcy wydarzenia w swojej koncepcji zobrazowali z jednej strony sportową i dziką, z drugiej luksusową i komfortową naturę auta. W myśl hasła opisującego nowy model Porsche – Wehikuł wszech czasów, przedstawiono ponadczasowość modelu 911.

Koncepcja kreatywna została oparta na połączeniu dźwięków Porsche i muzyki, dlatego do współpracy zaproszono legendę polskiej sceny muzycznej – Andrzeja Smolika. Artysta stworzył dedykowany nowemu modelowi Porsche 911 utwór, który oddał charakter samochodu i stał się fundamentem całego show.

– Do dźwięków utworu Smolika powstała 10-minutowa animacja, prezentująca nie tylko najnowszą generację 911, ale także historię poprzednich modeli 911. Całość – razem z grą świateł oraz niespotykanych dotychczas na polskich laserów FatBeam – dała niesamowity efekt godny premiery Porsche 911 – mówi Angelika Kobierska, event manager Walk Events. Dzięki wykorzystaniu technologii Notch, umożliwiającej artyście sterowanie animacją uzyskano spektakularne efekty wizualne. Wykorzystanie mobilnych ekranów i teatralnych zapadni wpłynęło na dynamikę show i dopełniło całości show.

Agencja Walk Events odpowiadała za kompleksową obsługę wydarzenia: od stworzenia koncepcji kreatywnej, poprzez etap produkcji, aż do realizacji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij