2 tony karmy dla kotów zebrane w ramach akcji #2TonyNaBezdomneOgony

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
2 tony karmy dla kotów zebrane w ramach akcji #2TonyNaBezdomneOgony

Dobiegła końca akcja #2TonyNaBezdomneOgony zorganizowana przez Karmimy Psiaki we współpracy z National Geographic Wild, w ramach której przez cały luty można było kupować karmę dla wybranych kociaków ze schronisk w całej Polsce.

Inicjatywę wsparli Michał Żebrowski, Ewa Gawryluk, Rafał Mohr, Beata Pawlikowska, Malwina Roczniok i Ewelina Gac. Dzięki akcji do placówek w Zielonej Górze, Szczecinku, Tarnowskich Górach, Racławicach, Puławach, Głownie, Kołobrzegu i Skawinie trafią łącznie 2 tony karmy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podstawowym problemem, z jakim borykają się schroniska w Polsce, jest wykarmienie dużej liczby zwierząt. Właśnie dlatego powstała akcja #2TonyNaBezdomneOgony, która miała na celu uzbieranie jak największej ilości karmy dla bezdomnych kociaków.

Na stronie www.karmimypsiaki.pl/2tonynabezdomneogony została umieszczona baza zdjęć kotów przebywajacych w schroniskach w Zielonej Górze, Szczecinku, Tarnowskich Górach, Racławicach, Puławach, Głownie, Kołobrzegu i Skawinie. Każdy z nich miał przypisany koszyk z różnymi produktami. Użytkownik sam mógł zdecydować, które z nich – i w jakiej liczbie – kupić.

Do wspierania kociaków na swoich mediach społecznościowych zachęcali Michał Żebrowski, Ewa Gawryluk, Rafał Mohr, Beata Pawlikowska, Malwina Roczniok i Ewelina Gac.

W ciągu zaledwie czterech tygodni kupiono łącznie 2 tony karmy dla bezdomnych zwierzaków. Trafi ona bezpośrednio do placówek, w których przebywają bezdomne kociaki.

Akcja #2TonyNaBezdomneOgony odbywała się w ramach kolejnej edycji Miesiąca z Wielkimi Kotami, podczas którego widzowie kanału National Geographic Wild przez cały luty codziennie o 22:00 mogli oglądać programy dokumentalne poświęcone problemom wielkich kocich drapieżników.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij