Krzysztof Sobieszek pełnomocnikiem zarządu ds. marketingu i danych w Naszej Klasie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Krzysztof Sobieszek pełnomocnikiem zarządu ds. marketingu i danych w Naszej Klasie

W związku z nowymi wyzwaniami, Nasza Klasa Sp. z o.o., właściciel polskiego portalu społecznościowego nk.pl, dokonuje zmian w obszarze marketingu. Krzysztof Sobieszek, dotychczasowy pełnomocnik zarządu ds. badań, objął stanowisko pełnomocnika zarządu ds. marketingu i danych.

Tym samym Sobieszek odpowiada za strategię marketingową spółki Nasza Klasa i wszystkich podlegających jej marek. Z działu marketingu zostało wyodrębnione stanowisko pełnomocnika zarządu ds. komunikacji, które obejmie Rafał Skwiot, dotychczas odpowiedzialny za marketing i PR w NK. Zajmie się on komunikacją B2B i B2C, a także wsparciem dla zintegrowanej komunikacji marketingowej portalu, działając w ramach struktury zarządzanej przez Sobieszka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jednocześnie Krzysztof Sobieszek wciąż odpowiada za dział badawczy Research.NK oraz dział hurtowni danych oraz za monetyzację danych spółki w obszarze audience buying i RTB.

- To posunięcie jest podyktowane wykorzystaniem doświadczenia strategicznego Krzysztofa Sobieszka oraz decyzją o połączeniu kompetencji struktur badawczych i marketingowych. Nasze wieloletnie inwestycje w sektor big data pokazują, że dane są ważnym punktem, w którym zbiegają się nasze działania produktowe, handlowe i marketingowe - zarówno w sektorze B2B, jak też B2C - mówi Marcin Chruszczyński, członek zarządu i Dyrektor Operacyjny w Naszej Klasie Sp. z o.o.

Wydzielanie funkcji CDO (Chief Data Officer) jest zjawiskiem dość nowym, jednak coraz częściej stosowanym przez firmy, które dostrzegają rosnącą wartość sektora big data. W przypadku Naszej Klasy Sp. z o.o. te zadania będą w gestii odpowiedzialności Sobieszka, podobnie jak obszar marketingu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij