Awanse w TalentMedia

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Awanse w TalentMedia

Magdalena Loose objęła stanowisko Client Service Director, zaś Marta Niemira pełni funkcję Senior Account Manager.

Magdalena Loose, dotychczas Senior Account Manager, objęła stanowisko Client Service Directora w sieci partnerskiej TalentMedia. Loose będzie raportować bezpośrednio do Piotra Łuczaka, VP of Bussines. Pod zarządzenie Loose trafią działy: client service, produkcji i postprodukcji. Do głównych jej zadań będzie należało zwiększenie synergii zespołów, optymalizacja działań procesowych, utrzymanie i zwiększanie ilości współprac na klientach stałych.            

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jednocześnie w strukturach sieci awansowała Marta Niemira, która objęła stanowisko Senior Account Managera. Niemira będzie zarządzać kilkuosobowym zespołem i odpowiadać za budżety czterech grup klienckich.

Magdalena Loose wcześniej była związana z agencją Kaicińscy.com, Isobar. Pracowała m.in. dla Škody, Disney, Ferrero, Virgin Mobile. Loose posiada także doświadczenie jako producent i kierownik produkcji reklam i filmów.

Z kolei Marta Niemira pracowała poprzednio na stanowisku Account Managera w agencji Grey Group Poland i realizowała kampanie ATL i BTL dla marki Volvo. Związana była też z Lubię to linked by Isobar, gdzie pełniła funkcję kolejno Account Executive i Senior Account Executive. Realizowała projekty dla m. in.  Škody, Opla, Ferrero, Redd’s, Hortex, Auchan w zakresie marketingu digitalowego, współpracy z influencerami i produkcji video.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij