W Galerii Łomianki otwarto Punkt Adopcji Roślin

W Galerii Łomianki otwarto Punkt Adopcji Roślin

W Galerii Łomianki powstał Punkt Adopcji Roślin, w którym każdy może oddać niechciany kwiat bądź zabrać jeden z pozostawionych i stworzyć dla niego nowy dom.

W podwarszawskiej Galerii Łomianki otwarty został specjalny Punkt Adopcji Roślin, dzięki któremu każdy będzie mógł działać w duchu idei zero waste – przynosząc niechciany kwiat do punktu, gdzie z pewnością odnajdzie on nowego właściciela.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jesteśmy galerią przyjazną zieleni i naturze, dlatego idea zero waste jest nam niezwykle bliska. Zamiast wynoszenia niechcianych roślin na śmietnik, proponujemy klientom skorzystanie z naszego punktu adopcji, który na stałe zagościł w Galerii Łomianki – mówi Dagmara Michalec, marketing manager, Galeria Łomianki.

PS

W ub. r., w głównym holu biurowca Bałtyk w Poznaniu pojawiła się niezwykła roślinna strefa. Projekt miał na celu zwrócenie uwagi na rolę zielonej infrastruktury i potrzebę dbania o przestrzeń, w której funkcjonujemy na co dzień.

PS2

Z myślą o osobach ze spektrum autyzmu, Galeria Katowicka otworzyła specjalny Pokój Wyciszeń, w którym mogą one odreagować napięcia, wyciszyć się, odseparować od różnorodnych bodźców związanych z wizytą w centrum handlowym.

PS3

W marcu br. IKEA Gdańsk oraz Gdyńskie Centrum Filmowe przeprowadziły akcję Szafa DOBRA. W ramach inicjatywy powstały wyjątkowe szafy DOBRA, do których można było przekazać nieużywane ubrania (oczywiście w dobrym stanie). Cała zebrana odzież trafiła do gdańskiej Fundacji DROGA

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij