Psy do adopcji ogłaszają line-up amerykańskiego festiwalu Lollapalooza

Psy do adopcji ogłaszają line-up amerykańskiego festiwalu Lollapalooza

Zamiast standardowego ogłoszenia line-upu, to psy zdradziły, jacy artyści wystąpią na tegorocznych festiwalu muzycznym Lollapalooza. A to wszystko w szczytnym celu.

Lollapalooza to amerykański festiwal, który odbywa się co roku w Chicago. Od innych wydarzeń muzycznych różni się tym, że cały swój line-up ogłasza jednego dnia. W tym roku organizatorzy festiwalu postanowili zaprezentować artystów w nieco nietypowy sposób.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wstępem do ogłoszeń był trwający niecałe 15 minut filmik, przeprowadzony w formie swego rodzaju teleturnieju. Wzięły w nim udział psy, które podczas zabawy stopniowo zdradzały wizerunki artystów.

Jak się okazało, owe pieski są podopiecznymi fundacji PAWS Chicago i czekają na nowych właścicieli. Za pomocą tej akcji, Lollapalooza oraz organizacja chciały zwrócić uwagę na problem porzuconych zwierzaków, oczekujących na adopcję.

PS

PetMe to aplikacja australijskiego schroniska PetRescue. Za pomocą sztucznej inteligencji dobiera psy do adopcji, na podstawie zdjęć czworonogów zamieszczonych na Instagramie.

PS2

Adopcja psa jest trudną decyzją, bo jak dopasować zwierze, kiedy tak naprawdę nic o nim nie wiemy, a wyboru dokonujemy poprzez rasowe preferencje i urzekające pyszczki zwierząt. Spotify wpadło na pomysł, jak sprawdzić, czy pies którego wybrałeś, jest Ci pisany!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij