Nowy spot Poczty Polskiej – łąka, gry i słodycze

Nowy spot Poczty Polskiej – łąka, gry i słodycze

Poczta Polska zaprezentowała nowy spot reklamowy, który promuje dostępne w placówkach słodycze i gry, zamiast – jak można by się spodziewać – usług pocztowych. Internauci szybko zaczęli kpić z jakości spotu.

Powolnie przesuwająca się kamera wzdłuż krajobrazu łąki i drzew, które kołyszą się od powiewu wiatru. W tle zaś słychać rozmowę, a wraz z nią na dole ekranu stopniowo pojawiają się miniaturowe zdjęcia zabawek, gier, słodyczy czy książek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tak prezentuje się spot Poczty Polskiej, który zamiast reklamować usługi dostępne w placówkach, skupia się na promocji produktów, które możemy tam znaleźć. W opisie kreacji zamieszonej na profilu Poczty Polskiej na YouTubie widnieje hasło „Na każdą okazję. Przy okazji. Dla najbliższych.”

Spot szybko zdobył duży rozgłos, lecz nie z tych powodów, dla których powinien. Internauci krytykowali reklamę głównie za to, że nie promuje usług oferowanych przez Pocztę Polską, a produkty, które można tam kupić. „Właśnie dlatego wolę wysłać list polecony kurierem za 15 zł niż czekać aż babcia w berecie wybierze jeden z 30 kalendarzy z papieżem” – napisał jeden z użytkowników YouTube’a.

Inni natomiast skrytykowali spot za kiepską jakość. „Stockowy film z polem, stockowe obrazki, czarny pasek na pół ekranu i paskudnie wklejone logo w rogu ekranu. Doprawdy, piękna ta reklama cała...” – czytamy w komentarzach.

A wy co sądzicie o nowym spocie Poczty Polskiej? ;)

Aktualizacja 10.04

Jak się okazało owy spot kosztował całe 3867 zł.

PS

Polskie marki szybko zdążyły odpowiedzieć na spot Poczty Polskiej.

PS2

Sprzedaż wydawnictw i produktów w placówkach pocztowych to szybko rosnący segment biznesowy Poczty Polskiej. Tylko w pierwszym półroczu 2018 r. klienci w placówkach pocztowych nabyli ponad 12 mln egzemplarzy gazet i ponad 1,5 mln szt. książek.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij