The Underdogs – produkty Apple niezawodne w każdej sytuacji

The Underdogs – produkty Apple niezawodne w każdej sytuacji

Nowy spot Apple wygląda jak skrócona wersja odcinku jakiegoś serialu – jest fabuła, ciekawe postacie i odrobina humoru. Reklama ma za zadanie promować produkty marki, jednak robi to w niezwykle naturalny i nienachalny sposób.

Spot „The Underdogs” rozpoczyna się spotkaniem kolegów w firmie, kiedy to jedna bohaterka wyjawia nowinę – za tydzień mają spotkać się z szefową, by przedstawić jej prototyp nowego, innowacyjnego opakowania do pizzy. Wtedy też akcja szybko się rozwija.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Widzimy, jak zespół w pocie czoła pracuje dniami i nocami, by zaprezentować swojej przełożonej finalny pomysł, który będzie miał ręce i nogi. Bohaterom spotu cały czas towarzyszą produkty marki Apple, takie jak MacBook, Apple Watch czy iPad, które usprawniają ich pracę nie tylko w firmie, ale również wtedy, gdy są zmuszeni pracować w domu.

Spot Apple naprawdę prezentuje się ciekawe i rzeczywiście wciąga. Jak najbardziej jest to reklama, której celem jest promowanie produktów, jednak storytelling przemycony do filmu jest na bardzo wysokim poziomie.

PS

W kampanii Apple „Make Something Wonderful” przedstawione zostały stare zdjęcia popularnych osób, takich jak Bono czy Serena Williams, które korzystają z produktów marki. Przesłanie reklamy jest jedno – to ludzie z pasją zmieniają otaczający nas świat.

PS2

W czerwcu 2018 roku Apple wypuściło cztery spoty promocyjne, które wyjątkowo mocno zapadają w pamięć. Seria nosi nazwę „Behind the Mac” i ma pokazywać, że za każdym komputerem marki kryje się użytkownik i jego historia.

PS3

Spot Apple z piosenkarką FKA twigs, promujący HomePod’a, to teledysk w czystej postaci, który udowadnia, że muzyka pozwala nie tylko uciec od szarej i nudnej rzeczywistości, ale i budować swój świat dzięki kolorowej wyobraźni.

PS4

W grudniu 2017 roku w Australii zalegalizowano małżeństwa osób homoseksualnych. Australijski oddział Apple w bardzo piękny sposób popiera równouprawnienie w kraju, co we wzruszający sposób zaprezentowano w reklamie telefonu iPhone X.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij