Budweiser stworzył boisko do piłki nożnej z 50 tys. plastikowych kubków na piwo

Budweiser stworzył boisko do piłki nożnej z 50 tys. plastikowych kubków na piwo

Marka Budweiser była globalnym sponsorem zeszłorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. W związku z tym, brand postanowił zrobić porządek z plastikowymi kubkami, z których kibice pili piwo i wykorzystał je do stworzenia plastikowego boiska.

Niezwykłe boisko do piłki nożnej nosi nazwę ReCup i składa się z 50 tys. plastikowych kubków marki Budweiser, z których kibice pili piwo podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Owe boisko jest nieco mniejsze niż to, na którym grają największe gwiazdy piłki nożnej, natomiast w zupełności wystarczy fanom tej dyscypliny sportowej, którzy w wolnym czasie będą mogli „pokopać” piłkę ze swoimi rówieśnikami.

Na tę chwilę na plastikowym boisku został rozegrany jeden mini mecz, w którym zagrał m.in. włoski piłkarz Marco Materazzi. Natomiast już niebawem boisko zostanie udostępnione mieszkańcom miasta Soczi.

PS

W tym roku amerykański koszykarz Dwyane Wade żegna się z ligą NBA. W związku z tym marka Budweiser postanowiła złożyć mu hołd we wzruszającym spocie.

PS2

Marka The North Face wpadła na świetny pomysł recyklingowania swoich starych, żółtych namiotów – stworzyła z nich torby oraz plecaki.

PS3

W ramach otwarcia nowego lokalu IKEA w Greenwich w Londynie, marka zaprosiła do współpracy kilku lokalnych artystów, którzy wykorzystując stare meble brandu, stworzyli niepowtarzalne domki dla ptaków.

PS4

Pod koniec stycznia br. ruszyła akcja Asics Reborn Wear Project, w ramach której marka wykorzysta używane ubrania sportowe do stworzenia strojów dla reprezentacji Japonii na przyszłoroczną olimpiadę i paraolimpiadę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij