Polski grafik promuje się zmieniając polskich aktorów w Avengersów

Polski grafik promuje się zmieniając polskich aktorów w Avengersów

Z okazji premiery filmu „Avengers: Koniec gry”, polski grafik i ilustrator Adam Lapko postanowił sprawdzić, jak nasi rodzimi aktorzy wyglądali by w rolach Spider-mana, Thora czy Kapitana Ameryki.

Niewątpliwie zagranie roli superbohatera może wywindować czyjąś karierę na zupełnie inny poziom. W końcu filmy akcji zazwyczaj odnoszą ogromne sukcesy, a jeśli dodamy do tego te produkcje bazujące na komiksach wydawnictwa Marvel, to mamy murowane powodzenie. Nie dziwi więc nikogo fakt, że aktorzy wcielający się w rolę Supermana czy Kapitana Ameryki są obecnie jednymi z najpopularniejszych na świecie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z okazji premiery filmu „Avengers: Koniec gry”, Adam Lapko, grafik i ilustrator pochodzący z Gliwic, postanowił sprawdzić, jak w rolach superbohaterów wyglądaliby nasi rodzimi aktorzy, tacy jak Robert Więckiewicz, Maciej Musiał, Tomasz Karolak czy Piotr Stramowski i stworzył ilustracje przedstawiające Polaków jako bohaterów Marvela.

Musimy przyznać, że prezentują się niezwykle obiecująco i świetnie „wchodzą” w rolę. Może nadszedł czas na naszą polską odpowiedź na Avengersów? ;)

zdjęcia: facebook.com/ilustratornazlecenie

PS

Wiele marek znanych w Polsce, także tych powstałych w naszym kraju, działa pod obcojęzycznymi nazwami. A jakby przetłumaczyć je na język polski? Czy będą brzmieć i wyglądać równie zachęcająco?

PS2

Miód pitny Wściekła Pszczoła, produkty roślinne Z Gruntu Dobre, salon masażu Masarnia, batoniki Anusie Kakao XXL, piwo Dla Paskudnych Pijaków – wśród polskich marek można znaleźć prawdziwe perełki i antyperełki nazewnicze. Które z nich warto pochwalić za wyróżniającą się nazwę i branding, a które wręcz przeciwnie?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij