Audiobookowa aplikacja Audioteki częścią systemu Ford SYNC AppLink

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Audiobookowa aplikacja Audioteki częścią systemu Ford SYNC AppLink

Podczas targów IFA w Berlinie, Ford i Audioteka ogłosiły współpracę w ramach wspólnej promocji i dystrybucji audiobooków w 11 krajach. Audioteka dołączyła do prestiżowego grona takich aplikacji jak Spotify, TomTom, Hotels.com, które są dostępne poprzez In-Car connectivity, czyli Ford SYNC AppLink.

Audioteka zintegrowała swoje aplikacje (Android i iOS) z platformą Ford SYNC AppLink, dzięki czemu można nimi sterować bezpośrednio z deski rozdzielczej samochodu lub komendami głosowymi. Oznacza to, że podstawowe funkcje aplikacji Audioteki jak pobieranie i słuchanie audiobooków, ich przewijanie, cofanie i oczywiście automatyczne zakładki, mogą być obsługiwane przez interfejs deski rozdzielczej – wygodny i bezpieczny dla kierowcy. To pierwsza taka samochodowa aplikacja audiobookowa w Europie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwsze 500 osób, które zakupi najnowszy model marki Ford – Ford Ecco Sport, dostanie w prezencie roczny dostęp do zasobów Audioteki w modelu All You Can Eat.

Rozwój zagraniczny samochodowej aplikacji Audioteki był możliwy dzięki wsparciu dotacji NBCiR w ramach programu GO GLOBAL.

Audioteka to międzynarodowy serwis oferujący dostęp do audiobooków poprzez aplikacje mobilne na telefony iPhone, telefony z system Android, Windows, bada/tizen, firefox OS, na telefony BlackBerry oraz poprzez pierwsze na świecie audiobookowe aplikacje samochodowe. Audioteka rozpoczęła działalność w 2008 roku i jest liderem rynku w Polsce, Czechach, Francji i Hiszpanii a jeszcze w tym roku uruchomi działalność m.in. w Szwecji, Finlandii na Wegrzech, w Niemczech, Włoszech, Austrii, Szwajcarii i krajach Beneluksu . Audioteka to jednocześnie największy producent audiobooków w kraju, którego zespół producencki, na zlecenie wydawców, często również w formie ko-edycji, realizuje nagrania audiobooków dla większości wydawców, aby aktywnie kreować najwyższej jakości ofertę audiobooków na rynku.

Funkcję Prezesa Zarządu AUDIOTEKA S.A. pełni Marcin Beme – przedsiębiorca. Marcin został w zeszłym roku wybrany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych do programu Polish High Fliers, promującego Polskę za granicą jako kraj zdolnych i utalentowanych przedsiębiorców, naukowców i artystów. W 2012 roku magazyn BRIEF wymienia go wśród 50 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie w Polsce. Również w 2013 Marcin został uhonorowany prestiżowa nagrodą „Człowieka Roku Polskiego Internetu” przyznawaną przez Internet Standard. W 2013 Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej odznaczył Marcina Złotym Krzyżem Zasługi - najwyższym cywilnym odznaczeniem w kraju – za wkład w rozwój polskiej kultury, przedsiębiorczości i technologii.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij