Grupa Dentsu Aegis Network Polska finalizuje integrację spółek Isobar Poland Group

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa Dentsu Aegis Network Polska finalizuje integrację spółek Isobar Poland Group

Dentsu Aegis Network Polska kończy proces integracji agencji wchodzących w skład Isobar Poland Group. Od początku maja znikną z rynku brandy Lubię to – linked by Isobar oraz Hypermedia. Na rynku pozostanie Isobar Polska, która przejmie wszystkich klientów grupy.

– Powołana w maju 2017 r. Isobar Poland Group była z założenia tworem przejściowym – mówi Krzysztof Mocek, managing director Isobar Polska oraz chief activation officer dentsu Aegis Network Polska. – Zakończyliśmy procesy M&A oraz stworzyliśmy jedną, spójną strukturę. Pod jednym dachem zebraliśmy kompetencje z zakresu strategii, kreacji, designu, social media oraz commerce, martechu i technologii. Ostatnie miesiące były dla nas czasem uzupełniania zespołu o nowych ekspertów i rozbudowywania kompetencji. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiadać na wszystkie potrzeby klientów, zarówno tych lokalnych, jak i tych realizujących kampanie globalne – dodaje Mocek.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Po połączeniu struktur w Isobar Polska, w biurach w Warszawie i Białymstoku, pracuje ponad 360 ekspertów z zakresu strategii marketingowej, kreacji, social media, designu, technologii, commerce i analityki, a także client service i project managementu.

Do stałych klientów agencji należą Volkswagen Group Polska (Isobar jest wiodącą agencją dla marek Skoda i Audi), Mastercard, Provident, Jeronimo Martins czy McDonald’s. Agencja realizuje również działania na rynkach międzynarodowych, m.in. dla COTY czy P&G.

Zmiany w KRS planowane są na 30 kwietnia br. Dotyczą spółek Socialformance Sp. z o.o., M2.0 Sp. z o.o., Hypermedia sp. z o.o. oraz Socializer S.A..

Isobar działa w ramach grupy Dentsu Aegis Network Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij