„Nie śmieć w sieć”: Aquanet rusza z kampanią, która porusza problem chemii w ściekach

„Nie śmieć w sieć”: Aquanet rusza z kampanią, która porusza problem chemii w ściekach

W ramach kampanii „Nie śmieć w sieć” firma Aquanet stworzyła filmy pokazujące jak krok po kroku zrobić naturalne i ekologiczne środki czystości, by nie zanieczyszczać chemikaliami ścieków.

Stosowanie dużej ilości różnorodnych środków chemii domowej powoduje, że każdego dnia coraz więcej substancji chemicznych dostaje się do ścieków. Z tego powodu firma Aquanet ruszyła z akcją „Nie śmieć w sieć”, której celem jest przekonanie mieszkańców Poznania i okolic do wykorzystywania naturalnych środków czystości w swoich domach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W związku z tym firma Aquanet stworzyła filmy pokazujące jak krok po kroku zrobić naturalne i ekologiczne środki czystości: uniwersalny środek czyszczący, proszek do prania, płyn do płukania tkanin oraz płyn do mycia naczyń.

Produkty te nie zawierają substancji chemicznych, są zatem bezpieczne dla środowiska, a  ich wyprodukowanie bywa tańsze od kupna gotowych środków. Ponadto do przechowywania takich eko środków możemy wykorzystywać opakowania wielorazowego użytku, dzięki czemu ograniczymy ilość plastikowych śmieci w domu.

PS

Aquanet, poznańska firma z branży wodociągowo-kanalizacyjnej, ruszyła z nową kampanią, której celem jest zachęcenie mieszkańców do picia wody z kranu, a nie tej w plastikowych butelkach.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij