Seks analny bez tabu – wystartowała akcja edukacyjna z wyjątkowym poradnikiem

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Seks analny bez tabu – wystartowała akcja edukacyjna z wyjątkowym poradnikiem

Narosło wokół niego mnóstwo mitów i półprawd. Czas je odczarować! „Seks analny dla początkujących” to przystępny, darmowy poradnik, który zachęca do eksplorowania swojej seksualności – bez względu na płeć i przekonania.

Czy seks analny jest dla ciebie? Jak się do niego przygotować? Dlaczego warto go spróbować? Czym jest orgazm analny? Na te i mnóstwo innych pytań, które być może wstydzisz się zadać, odpowiada „Seks analny dla początkujących”. Poradnik przeprowadzi cię przez tajniki seksu analnego; bez wulgarności i stereotypów, za to z olbrzymią dawką wiedzy i otwartości. Podręcznik został napisany przez Martę Krzemińską i A.Clarke, a zilustrowała go Mai Tran (TWIN .digital collective).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Chcieliśmy odtworzyć na papierze otwartość naszych rozmów i opowiedzieć o różnych aspektach seksu od zera i bez oczekiwań, że czytelniczka czy czytelnik natychmiast ma czegoś spróbować. Miało być kilka stron, ale szybko okazało się, że mamy więcej do powiedzenia! I tak publikacja rozrosła się rozmiarów prawie 70-stronicowej książki – mówi Marta Krzemińska.

Publikacja wyróżnia się nie tylko solidną dawką wiedzy bez uprzedzeń i stereotypów, ale też wyjątkowymi ilustracjami. – Dużo czasu zajęło mi wypracowanie stylu wizualnego, który nie byłby ani zbyt wulgarny, ani zbyt techniczny. Skoro chcemy mówić o seksie otwarcie, rzeczowo i bez obciachu, to dobrze by było, żeby można było też bez wstydu sięgnąć po taki przewodnik. To, że jest ładny, pomaga – wyjaśnia Mai Tran.

Dla kogo jest ten podręcznik?

Jeśli interesuje cię eksplorowanie swojej seksualności – „Seks analny dla początkujących” jest pozycją obowiązkową. Jeśli seks analny kojarzy ci się głównie z wyuzdaniem albo bólem – koniecznie sięgnij po ten podręcznik i zderz swoje wyobrażenia z ogromną dawką rzetelnej wiedzy. Jeśli po lekturze stwierdzisz, że to nie dla ciebie, to też jest okej!

Partnerzy akcji edukacyjnej to G'rls ROOM, TWIN .digital collective i Panowie Programiści.

Przewodnik można pobrać tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij