Egg Gang x Father Of Asahd – najpopularniejsze jajko na Instagramie i Dj Khaled we wspólnym projekcie

Egg Gang x Father Of Asahd – najpopularniejsze jajko na Instagramie i Dj Khaled we wspólnym projekcie

World Record Egg stworzyło kolekcję ubrań wraz z Didżejem Khaledem, z której całkowite zyski zostaną przekazane fundacji Jed Foundation na rzecz osób zmagających się z problemami psychicznymi.

Kojarzycie słynne jajko, które pobiło rekord popularności na Instagramie? Na początku lutego cała tajemnica wokół niego została rozwiązana, bowiem okazało się, że za akcją stoi platforma streamingowa Hulu, zaś jej celem jest nagłośnienie problemów związanych ze zdrowiem psychicznym.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz rekordowe jajko nawiązało współpracę ze słynnym Didżejem Khalidem, w ramach której stworzono kolekcję t-shirtów i bluz zatytułowaną „Egg Gang x Father Of Asahd”. Każde ubranie posiada charakterystyczną grafikę z motywem jajka.

 

 

Co ważne, 100% zysków ze sprzedaży zostanie przekazanych fundacji Jed Foundation, która pomaga osobom zmagającymi się z problemami psychicznymi. Cała kolekcja dostępna jest na stronie.

PS

Akcja podobna do tej z World Record Egg, jednak tym razem to zdjęcie drzewa na Instagramie bije rekordy popularności. Tym razem kontekst inicjatywy jest nieco inny – za każde 10 polubień fotografii, firma tentree posadzi nowe drzewo.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij