Znamy skład jury Effie Europe 2019

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Znamy skład jury Effie Europe 2019

Pięć osób z jury Effie Europe 2019 to przedstawiciele z Polski. Wszyscy posiadają duże doświadczenie zdobyte w jury polskiej edycji Effie.

Prace jury Effie Europe podzielone są na dwie rundy. W pierwszej jury wybierze tegorocznych finalistów, a druga runda spotka się w Brukseli, 26 i 27 czerwca, by wytypować zwycięzców.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jury pierwszej rundy składa się prawie z 50 profesjonalistów z 20 krajów europejskich, z czego z Polski są to: Michał Kociankowski z Synergion, Ela Twardowska z Ogilvy, Kamil Wiszowaty z Value Media. Pełna lista osób wchodzących w skład jury pierwszej rundy dostępna jest na stronie

Natomiast jury drugiej rundy zgromadzi prawie 40 przedstawicieli branży z 17 krajów, tu z Polski są: Inga Songin z Danone Polska i Marta Życińska z Mastercard.

Tegorocznemu jury, po raz pierwszy w historii programu europejskiego, współprzewodniczą klient i lider agencji: Bastien Schupp, wiceprezes ds. globalnej strategii marki i komunikacji marketingowej w Groupe Renault i Harjot Singh, dyrektor ds. strategii w McCann Worldwide.

Effie Awards Europe był pierwszym ogólnoeuropejskimi konkursem w dziedzinie komunikacji marketingowej, oceniającym skuteczności komunikacji. Nagrody są otwarte dla wszystkich agencji i marek, które prowadzą kampanie międzynarodowe (co najmniej w 2 krajach Europy). Europejska edycja Effie prowadzona jest od 1996 roku.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij