Stoisz w korku? Burger King dostarczy ci posiłek

Stoisz w korku? Burger King dostarczy ci posiłek

W ramach akcji „The Traffic Jam Whopper” Burger King ogłosił, że będzie dostarczać posiłki kierowcom stojącym w korkach, wprost do ich samochodów – zamówienia rozwozić będą dostawcy na skuterach.

Burger King stworzył niezwykłą akcję, która uszczęśliwi niejednego kierowcę stojącego w miejskich korkach – w ramach „The Traffic Jam Whopper” dostawcy marki poruszający się na skuterach będą przywozić im posiłki, wprost do ich samochodów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Taka akcja ruszyła właśnie w Meksyku. Jest ona reklamowana na wielkich billboardach znajdujących się w miejscach najbardziej zakorkowanych w ciągu dnia. Na nośnikach reklamowych codziennie pojawiają się komunikaty drogowe, informujące kierowców ile mniej więcej czasu zajmie stanie w korku i za ile minut mogą spodziewać się dostawy od Burger Kinga.

Usługa dostępna jest również w aplikacji Burger Kinga, w której kierowcy mogą samodzielnie złożyć zamówienie w najbliższej restauracji marki.

Za realizację odpowiada agencja We Believers.

PS

Burger King w grudniu ogłosił niecodzienną akcję – każda osoba, która zamówi Whoppera znajdując się w okolicach McDonalda, otrzyma burgera za centa.

PS2

Burger King wpadł na dość nietypowy pomysł reklamowania opcji dostawy do domu klienta – w kampanii „Leave it to us” pojawiły się zdjęcia autentycznych wypadków samochodowych, spowodowanych przez nieuważnych klientów, którzy jechali po zamówione jedzenie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij