Złap jedną z milionów naklejek na ubrania – nowa loteria Cheetos

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Złap jedną z milionów naklejek na ubrania – nowa loteria Cheetos

Marka chrupek Cheetos wystartowała z nową modową loterią i kampanią pod nazwą Fashionista 2.0. W promocyjnych paczkach Cheetos – oznaczonych banerem, kryją się wychrupiste naklejki na ubrania z efektem neon i świecące w ciemności.

W kolejnej odsłonie kampanii marka Cheetos zachęca do modowych transformacji garderoby i dzielenia się ich efektami w mediach społecznościowych z wykorzystaniem hashtaga #CheetosCrew.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z pomocą tym, którzy pragną dodać świeżości swoim stylizacjom i odmienić swoją szafę, przychodzi Chester. Stworzona przez niego kolekcja naklejek na ubrania z efektem neon i świecących w ciemności obejmuje aż 50 różnych wzorów. Łącznie 11 milionów naklejek należy szukać w paczkach chrupek Cheetos z promocyjnym białym banerem.

– Naszą nową loterią Fashionista 2.0 chcemy zachęcić do poszukiwania swojego własnego stylu i zabawy modą. Teraz dzięki kolekcji aż 50 wzorów naklejek w dwóch efektach można łatwo odmienić ubrania i ruszyć na poszukiwania własnego stylu. Zachęcamy całe rodziny do wspólnej zabawy i udanych metamorfoz – mówi Dorota Surmaczyńska, młodszy kierownik Marki Cheetos.

Od 6 maja działania realizowane są w Internecie, gdzie swoim zasięgiem obejmują social media (Facebook, Instagram, YouTube). Od 13 maja wystartuje telewizyjna odsłona kampanii oraz aktywacja influencerska na platformach Instagram i Tik Tok.

Loteria Fashionista 2.0 trwa od 22 kwietnia do 30 sierpnia 2019 roku. Regulamin loterii dostępny jest na stronie internetowej.

Za strategię, koncept kreatywny, realizację kampanii oraz współpracę z influencerami odpowiada agencja VMLY&R Poland. Obsługą loterii zajmuje się agencja Avanti. Kampanię w TV i digitalu zaplanował dom mediowy Media Direction OMD.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij