Logitech G został partnerem technologicznym Polskiej Ligi Esportowej na rok 2019

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Logitech G został partnerem technologicznym Polskiej Ligi Esportowej na rok 2019

Zaledwie kilka tygodni dzieli nas od startu Sezonu Wiosna 2019 Polskiej Ligi Esportowej. Organizatorzy chcąc zapewnić graczom i kibicom zmagania na najwyższym poziomie, podjęli współpracę ze szwajcarską firmą Logitech G, która stała się partnerem technologicznym ligi.

Logitech G będący producentem wysokiej jakości sprzętu gamingowego, stał się partnerem technologicznym wszystkich rozgrywek organizowanych w ramach Polskiej Ligi Esportowej w roku 2019.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Organizatorzy ligi chcąc zapewnić graczom najwyższej jakości sprzęt turniejowy, podjęła współpracę z firmą Logitech G która zapewni urządzenia esportowcom we wszystkich meczach w ramach League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive. Dzięki wsparciu ze strony marki zbliżające się zmagania zostaną wzbogacone o wysokiej jakości, komfortową elektronikę skierowaną do graczy i zawodników sportów elektronicznych.

– Nawiązanie współpracy z marką Logitech to kolejny krok ku rozbudowie ligi w nadciągających sezonach. Firma zapewni graczom sprzęt topowej jakości do końca 2019 roku. To nie tylko dobra informacja dla nas jako organizatorów dążących do zapewnienia jak najwyższej jakości rozgrywek, ale w szczególności dla graczy, którzy otrzymają do użytku komfortowe urządzenia dedykowane sportom elektronicznym – wyjaśnia Lena Bortko, brand manager Polskiej Ligi Esportowej.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij