E-marketing w finansach. Powstała pierwsza zamknięta grupa robocza w IAB Polska

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
E-marketing w finansach. Powstała pierwsza zamknięta grupa robocza w IAB Polska

Celem grupy jest wymiana doświadczeń oraz wypracowanie wspólnych standardów oraz dobrych praktyk w zakresie działań e-marketingowych sektora finansowego.

Grupa Robocza E-marketing w finansach powstała w odpowiedzi na specyfikę branży oraz uwarunkowania prawne, które stawiają wiele wyzwań w obszarze komunikacji cyfrowej. W jej składzie znaleźli się przedstawiciele największych firm sektora bankowego: PKO Bank Polski, Pekao S.A., Getin Noble Bank, Credit Agricole, Bank Millennium, BNP Paribas Bank Polska S.A., Santander Bank Polska S.A., ING Bank Śląski, mBank.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Jest to pierwsza w IAB Polska grupa robocza, w której pracach uczestniczyć mogą tylko przedstawiciele reklamodawców konkretnego sektora rynkowego. Decyzję o jej zamkniętym charakterze podjęliśmy z myślą o komforcie prac oraz specyfice wyzwań branży finansowej. Również z tego powodu do prac w Grupie zapraszamy także firmy z sektora finansowego, które nie są zrzeszone w IAB Polska, a rozważają dołączenie do nas w najbliższej przyszłości – mówi Robert Wielgo, członek zarządu IAB Polska.

Celem Grupy jest wymiana doświadczeń, wypracowanie wspólnych standardów oraz dobrych praktyk, które wpłynęłyby na poprawę jakości działań e-marketingowych oraz ułatwiły codzienną pracę marketerom z sektora finansowego.

– Sektor finansowy jest w specyficznej sytuacji reklamowej z uwagi na obowiązujące go regulacje. Wpływa to na elastyczność i kreatywność działań prowadzonych w Internecie. Grupa Robocza E-marketing w finansach powstała z potrzeby odkrywania nowych przestrzeni współpracy z wydawcami. Dostrzegamy zawrotne tempo, w jakim rozwijają się technologie sprzedażowo-marketingowe i chcemy z tego trendu korzystać. Dlatego spróbujemy dopasować dostępne formaty reklamowe do wymogów stawianych reprezentantom branży finansowej. Jednocześnie, jako reprezentanci branży, dla której zaufanie to priorytet, chcemy, żeby wypracowane przez nas rozwiązania spełniały najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Dlatego zdecydowaliśmy się na dialog. Chcemy budować standard prowadzenia działań w Internecie, który pogodzi przepisy prawa i nowoczesne rozwiązania e-commerce – komentuje Jakub Jaśkiewicz (mBank), szef Grupy Roboczej E-marketing w finansach

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij