„Razem na drodze” – ruszyła druga edycja akcji edukacyjnej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Razem na drodze” – ruszyła druga edycja akcji edukacyjnej

Agencja eventowa Horeca Group wraz z Zarządem Dróg Miejskich i partnerem strategicznym Volvo Trucks, organizują kampanię „Razem na drodze” – akcję edukacyjną dla ponad 4000 uczniów szkół podstawowych.

95% wypadków w Polsce spowodowanych jest przez czynnik ludzki1. W odpowiedzi na te statystyki agencja eventowa Horeca Group stworzyła akcję edukacyjną „Razem na drodze”, której zadaniem jest szkolenie najmłodszych uczestników ruchu drogowego. W maju 2019 roku ruszyła druga edycja tego wydarzenia, organizowana we współpracy z Zarządem Dróg Miejskich miasta Warszawy, w ramach kampanii Rowerowy Maj. Interaktywne miasteczko „Razem na drodze” odwiedzi 11 warszawskich szkół podstawowych oraz weźmie udział w Wielkim Pikniku Rowerowym organizowanym przez ZDM.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Razem na Drodze” to pierwsza akcja w Polsce, która opiera się na kompleksowym podejściu do najmłodszych uczestników ruchu drogowego, prezentując im różne role, jakie mogą pełnić na drodze. Edukacyjne miasteczko zostało zaprojektowane w myśl idei design thinking, wychodząc naprzeciw potrzebom i możliwościom poznawczym uczniów szkół podstawowych. „Razem na drodze” składa się z 6 interaktywnych stref, których zadaniem jest budzenie świadomości i rozwijanie wyobraźni poprzez zabawę i doświadczenie. Jedna z nich jest stworzona we współpracy z partnerem strategicznym Volvo Trucks. Strefa „Stop Look Wave” szkoli dzieci z bezpiecznego zachowaniu na drodze, w przypadku spotkania z tak dużym uczestnikiem ruchu drogowego, jakim jest ciężarówka.

W tym roku „Razem na drodze” działa w partnerstwie z Zarządem Dróg Miejskich miasta Warszawy, w ramach kampanii Rowerowy Maj. Jest to największa w Polsce akcja edukacyjna skierowana do najmłodszych, dotycząca promocji bezpiecznej jazdy na rowerze. Jej zwieńczeniem będzie Wielki Piknik Rowerowy organizowany 16 czerwca. Na wydarzeniu na plaży w Wilanowie pojawi się również miasteczko „Razem na drodze”.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij