O czym w kwietniu śpiewał YouTube? – zestawienie YouTube Ads Leaderboard za kwiecień 2019 r.

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
O czym w kwietniu śpiewał YouTube? – zestawienie YouTube Ads Leaderboard za kwiecień 2019 r.

Na pierwszym miejscu rankingu znalazła się bowiem reklama płatności Blik z orientalną piosenką. Pozostałe dwie pozycje na podium zajął ING Bank Śląski z Katarzyną Nosowską śpiewającą pozytywne opinie o małych przedsiębiorstwach w ramach akcji Dobry głos dla firm.

W ubiegłym miesiącu użytkownicy YouTube nie mogli oderwać się od piosenki z reklamy Blik BLIKOMANIA – codziennie HAJ-SI-WO do wygrania, opisującej zasady konkursu dla osób korzystających z tej metody płatności. Utwór w wykonaniu mistrza sztuk walki wprost z kraju kwitnącej wiśni zagrzewa do rywalizacji o nagrody, a sam zdobył pierwsze miejsce zestawienia. Na drugiej i trzeciej pozycji znalazły się filmy ING Banku Śląskiego z serii Dobry głos dla firm. Celem akcji jest promocja przedsiębiorstw, poprzez konstruowanie tekstów piosenek z pozytywnych opinii na ich temat. Kolejno na podium znajdziemy reklamy: Kinga feat. Nosowska dla firmy O! My Hair! | Dobry Głos Dla Firm | ING Bank Śląski, w której Katarzyna Nosowska śpiewa opinię Kingi na temat O! My Hair, a następnie Gosia feat. Nosowska dla firmy Little Bit Academy | Dobry Głos Dla Firm | ING Bank Śląski, gdzie usłyszymy interpretację opinii Gosi o Little Bit Academy, w wykonaniu tej samej artystki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Miejsce czwarte gwarantuje kolejne doznania muzyczne, bowiem w reklamie Play, Słuchaj Roksany Węgiel w Play! | Sprawdź nowy JUNIOR BOX ze smartfonem Huawei Y6 i smartbandem! możemy oglądać i przede wszystkim posłuchać kolejnego występu młodziutkiej, robiącej oszałamiającą karierę na rodzimej scenie, Roksany Węgiel, znanej m.in. ze zwycięstwa w Eurowizji Junior. Kwietniowy ranking zamyka druga reklama Play Speed Test sieci 5G READY w Play!. W wideo możemy sprawdzić wyniki speed testu smartfona rekomendowanego do sieci 5G Ready. Czy rzeczywiście okaże się 3 razy szybszy?

Miesięczne polskie zestawienia YouTube Ads Leaderboard są dostępne również na Think with Google.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij