@Sufferosa – pierwsza interaktywna seria na Instagramie

@Sufferosa – pierwsza interaktywna seria na Instagramie

„Humphrey Bogart budzi się w świecie Black Mirror” – tak w kilku słowach można opisać pierwszą interaktywną serię na Instagramie, która już jest dostępna. W rolach głównych m.in. Beata Tyszkiewicz, Maciej Kozłowski oraz Ryszard Ronczewski.

Autorami projektu @Sufferosa jest duet reżyserski The Kissinger Twins, czyli Dawid Marcinkowski i Kasia Kifert, którzy na swoim koncie mają już inny niesamowity projekt narracyjny na Instagramie – @jacktorrancetrip.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ich najnowszy projekt to thriller oraz satyra na kult piękna i młodości we współczesnym świecie. @Sufferosa opowiada historię detektywa Ivana Johnsona, który szuka zaginionej kobiety. Śledztwo doprowadza go do kliniki profesora Carlosa von Brauna, który zajmuje się eksperymentalnymi zabiegami odmładzającymi. W tym miejscu zaczyna się część interaktywna – widz staje się detektywem i zaczyna odkrywać historię. Celem jest odnalezienie uwięzionej w klinice kobiety oraz rozwiązanie zagadki wiecznej młodości.

Interaktywna seria @Sufferosa podzielona została na trzy akty – pierwszy z nich miał już swoją premierę, natomiast pozostałe dwa zostaną uruchomione nieco później w 2019 roku i w 2020. Między aktami na InstaStories oraz IGTV będą pojawiać się specjalne wątki narracyjne.

Zobacz grafikę w pełnym rozmiarze.

W rolach głównych wystąpili m.in. Ryszard Ronczewski, Beata Tyszkiewicz, Maciej Kozłowski oraz Ewa Szykulska.

Zobacz grafikę w pełnym rozmiarze 

Zobacz grafikę w pełnym rozmiarze. 

PS

YouTube przymierza się do wprowadzenia interaktywnych treści, w których to widzowie decydowaliby o losach bohaterów seriali czy filmów.

PS2

Niekiedy wybór serialu stanowi dla nas problem, a co dopiero decyzja o losach bohaterów! W piątym sezonie „Black Mirror” Netfliksa, to widz będzie decydować o tym, co wydarzy się w odcinku.

PS3

Na temat inspiracji, tworzonych projektów oraz przygody z filmem i interaktywnymi produkcjami rozmawiamy z The Kissinger Twins, kreatywnym duetem reżyserskim.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij