Spotkanie ze światem audio i niezwykłymi głosami podczas Warszawskich Targów Książki 2019

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Spotkanie ze światem audio i niezwykłymi głosami podczas Warszawskich Targów Książki 2019

Już od czwartku na PGE Narodowym, na stoisku Storytel będzie można założyć pomarańczowe słuchawki i posłuchać tysięcy niezwykłych historii. Storytel zaprasza również na spotkania z gwiazdami, m.in. Borysem Szycem, Grażyną Wolszczak, Joanną Jędrzejczyk i Martą Żmudą-Trzebiatowską.

Audiobooki to nowoczesna forma obcowania z literaturą, której nie mogło zabraknąć podczas jubileuszowej, 10. edycji Warszawskich Targów Książki. Od czwartku do niedzieli (23-26 maja) Storytel zaprasza na spotkanie ze światem audio, w tym z niepowtarzalnym Sherlockiem Holmesem. Odwiedzających targi zachęcamy do podążania śladami legendarnego detektywa już od bramy głównej PGE Narodowego, które poprowadzą do niespodzianki przygotowanej przez Storytel.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Konkurs i spotkanie z Borysem Szycem

Każda osoba odwiedzająca stoisko Storytel (112/D9) – od czwartku do niedzieli – będzie mogła wcielić się w rolę dra Watsona i wziąć udział w konkursie na nagranie dialogu z jedynym w swoim rodzaju Sherlockiem Holmesem, czyli Borysem Szycem. Nagroda jest niezwykła, bo na najlepiej czytającą osobę czeka rola w profesjonalnym słuchowisku! Natomiast wszystkich fanów Sherlocka i Borysa Szyca zapraszamy na spotkanie w sobotę, 25 maja. Oprócz autografów i zdjęć z aktorem wcielającym się w wiele ról w najnowszej produkcji Storytel, będzie można również posłuchać rozmowy Borysa Szyca z Olivierem Janiakiem, redaktorem naczelnym „Elle Man” i prowadzącym magazyn „Co za tydzień”.

Weekendowe poranki dla najmłodszych

Rodziców odwiedzających targi z dziećmi zapraszamy do odwiedzania stoiska Storytel w godzinach porannych, do południa – znane i lubiane aktorki (Paulina Holtz, Agnieszka Więdłocha, Marta Żmuda-Trzebiatowska i  Anna Cieślak) będą czytały bajki. Ponadto w niedzielę od godz. 12:00 spotkania z podcasterami Storytel, m.in. Agnieszką Stein, psycholog dziecięcą i autorką książek dla rodziców.

W weekend na stoisku Storytel będzie można również spotkać Joannę Jędrzejczyk, która wzięła udział w produkcji Storytel Original „Jej historia. Portret audio” oraz Grażynę Wolszczak, która dla Storytel przeczytała m.in. serial audio „Aksamitka”. Rozmowy poprowadzi dziennikarka Czwórki Polskiego Radia, Karina Terzoni.

AGENDA SPOTKAŃ STORYTEL PODCZAS WTK

STOISKO 112/D9

SOBOTA, 25 MAJA

  • 10:30-11:00 - Paulina Holtz
  • 11:00-11:30 - Agnieszka Więdłocha
  • 11:45-12:10 - Borys Szyc - rozmowę poprowadzi Olivier Janiak
  • 12:45-13:15 - Grażyna Wolszczak - rozmowę poprowadzi Karina Terzoni
  • 15:30-16:00 - Joanna Jędrzejczyk - rozmowę poprowadzi Karina Terzoni

NIEDZIELA, 26 MAJA

  • 11:00-11:30 - Marta Żmuda-Trzebiatowska
  • 11:30-12:00 - Anna Cieślak
  • 12:00-13:00 - Podcast "Figlaki" - Marta Krajewska, Katarzyna Błędowska
  • 13:00-14:00 - Podcast Agnieszki Stein dla rodziców

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij