Warszawa europejską stolicą projektowania graficznego. European Design Festival i Element Talks już w czerwcu w Warszawie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Warszawa europejską stolicą projektowania graficznego. European Design Festival i Element Talks już w czerwcu w Warszawie

Światowe gwiazdy designu, wystawy poświęcone współczesnemu projektowaniu graficznemu, spotkania, warsztaty i wykłady – między 6 a 9 czerwca w Warszawie odbędą się największe wydarzenia dla branży kreatywnej w Polsce – European Design Festival i Element Talks.

European Design Festival organizowany jest od 13 lat, co roku w innym europejskim mieście, tym razem po raz pierwszy będzie gościł w Warszawie. Wydarzenie jest skierowane zarówno do profesjonalistów z całego świata, jak i entuzjastów designu poszukujących inspiracji do twórczego działania i kreatywnego spędzania czasu. Bogatemu programowi towarzyszyć będzie gala rozdania nagród dla najlepszych projektantów w Europie, reprezentujących różne dziedziny od druku i brandingu po webdesign. Podczas warsztatów uczestnicy zdobędą umiejętności niezbędnie obecnie projektantom, zarówno techniczne, jak i miękkie, z budowania relacji i rozwiązywania konfliktów, a na targach zaprezentują się ilustratorzy i graficy ze swoimi pracami.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W programie festiwalu wystawy:

 • Karola Śliwki jednego z najwybitniejszych polskich projektantów grafiki, którego prace przez dziesięciolecia kształtowały i nadal kształtują kulturę wizualną polskiej codzienności
 • Print Control najlepsze polskie publikacje z 2018 roku
 • Poster Rex plakaty wykonane techniką sitodruku przez artystów z całego świata
 • Postreet poster plakaty zabrane, oderwane, wycięte z ulicy
 • Graduation Projects 2018 Międzynarodowy Przegląd Najlepszych Projektów Dyplomowych

Najbardziej znani projektanci graficzni w jednym miejscu

Kluczowym punktem festiwalu jest szósta edycja konferencji Element Talks, największa konferencja dla projektantów w Polsce, poruszająca praktyczne aspekty pracy w branży kreatywnej. Uczestników czekają 2 dni wykładów i warsztatów z ekspertami z całego świata. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest PORTFOLIO IS DEAD, które staje się kluczem do namysłu nad zmieniającą się branżą.

Wśród prelegentów gwiazdy światowego designu, między innymi:

 • Michael Bierut – jeden z najsłynniejszych projektantów na świecie. Wspólnik w Pentagram Studio w Nowym Jorku, autor bestsellerowych książek w dziedzinie designu.
 • Mr Bingo – ilustrator, raper, performer. Znany między innymi z projektu Hate Mail, w którym ludzie zamawiali pocztówki z obraźliwymi rysunkami.
 • Daniel Mizieliński – autor gier i książek dla dzieci, które są już w domach milionów ludzi na całym świecie.
 • Peter Bilak – typograf, projektant graficzny, założyciel domu typograficznego Typotheque i nowatorskiej platformy z fontami Fontstand.
 • Ran Segall – projektant UX i UI z Izraela, współpracujący z wieloma startupami.
 • Mateusz Machalski – typograf i podróżnik.

European Design Festival

Data: 6-9 czerwca 2019

Miejsce: różne lokalizacje w Warszawie

W ramach EDF konferencja Element Talks: 8-9 czerwca, Mińska 65, Warszawa

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij