W sieci nie bądź chamem – OLX uczy dobrych manier w internecie

W sieci nie bądź chamem – OLX uczy dobrych manier w internecie

OLX stworzyło zabawny spot, w którym aktor Janusz Chabior zwraca uwagę na brak kultury osobistej u niektórych użytkowników portalu.

Znany ze świetnych kreacji reklamowych portal OLX i tym razem nie zawiódł – by zwrócić uwagę na stosowanie dobrych manier nie tylko w życiu codziennym, ale też i w internecie, firma stworzyła spot ze znanym polskim aktorem Januszem Chabiorem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Trzeba przyznać, że cała koncepcja spotu, jak i dobór słów oraz aktor występujący w nim, jest strzałem w dziesiątkę ;).

Na potrzeby kampanii, która potrwa najbliższe trzy tygodnie, 180heartbeats + Jung v Matt przygotowała serię siedemiu filmów do Internetu i social mediów. Spoty wyprodukowała F25. 

PS

W ramach tegorocznego Prima Aprilis OLX wprowadziło usługę diagnozy przez internet. Lekarze-automaty zatrudnione do pilotażowego projektu pomogły sprawdzić, czy użytkownicy naprawdę mają chorą córkę.

PS2

Stoi na straży rozsądnych decyzji w internecie i przychodzi z pomocą zawsze wtedy, gdy jego podwładni próbują wpakować się w kłopoty. „Szef Internetów” powrócił w wielkim stylu w trzecim sezonie miniserialu serwisu OLX.

PS3

Jakie najciekawsze akcje przeprowadziła w 2018 roku marka OLX? Które kanały komunikacji marketingowej były dla marki najważniejsze? Jaki budżet przeznacza na działania online? Jak zmieni się to w 2019 roku?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij