Dream Further: Nike zachęca kobiety do realizowania swoich marzeń

Dream Further: Nike zachęca kobiety do realizowania swoich marzeń

W najnowszym spocie marki Nike „Dream Further”, stworzonym w ramach tegorocznych mistrzostw świata w piłce nożnej kobiet, brand ponownie zachęca płeć żeńską do realizowania swoich marzeń i przełamywania stereotypów.

7 czerwca br. we Francji rozpoczną się mistrzostwa świata kobiet w piłce nożnej. Z tej okazji marka Nike przygotowała spot, który jest swego rodzaju hołdem dla siły i determinacji płci żeńskiej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W reklamie przedstawiona została historia 10-letniej Makeny Cook, która jest częścią dziecięcej eskorty wprowadzającej zawodniczki na mecz. W spocie dziewczynka wyrusza w niezwykłą podróż, w której występuje w roli kobiety odnoszącej sukcesy w piłce nożnej. Towarzyszą jej znane na całym świecie futbolistki, takie jak m.in. Andressa Alves, Lieke Martens, Sam Kerr czy Fran Kirby.

Spotem „Dream Further” Nike zachęca młode dziewczyny i dorosłe kobiety do przełamywania wszelkich stereotypów oraz dążenia do spełnienia swoich marzeń.

Za realizację odpowiada agencja Wieden+Kennedy.

PS

Z okazji zbliżających się mistrzostw świata w piłce nożnej kobiet, które będą transmitowane przez BBC, brytyjska stacja stworzyła hip-hopowy utwór, będący wyrazem kobiecej siły.

PS2

Nike w spocie „Dream Crazier” po raz kolejny inspirował kobiety do pokonywania wyzwań i osiągania sukcesów. W reklamie marka pokazała ważne momenty z życia znanych sportsmenek, jak Serena Williams, Simone Biles, czy Ibtihaj Muhammad.

PS3

Tiger Woods miał w swoim życiu wiele wzlotów i upadków, ale trzeba mu przyznać jedno – cały czas wytrwale dążył do tego, by być jak najlepszym. 14 kwietnia br. słynny golfista po raz piąty wygrał turniej Masters, w związku z czym marka Nike postanowiła złożyć mu hołd.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij