Paweł „Prozi” Sołtysiński w tanecznej podróży przez całą Europę z Bankiem Pekao

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Paweł „Prozi” Sołtysiński w tanecznej podróży przez całą Europę z Bankiem Pekao

„Dancetrotter” to ambitne wyzwanie, jakie postawił przed sobą Paweł „Prozi” Sołtysiński. Prozi podróżuje po Europie specjalnie oznaczonym camperem, tańcząc przed najważniejszymi obiektami odwiedzanych miast. W realizacji przedsięwzięcia wspiera go Bank Pekao S.A.

Paweł „Prozi” Sołtysiński to człowiek wielu pasji – jest tancerzem i choreografem, ale też operatorem filmowym, montażystą, fotografem i podróżnikiem. Chęć połączenia wszystkich tych zainteresowań zrodziła projekt „Dancetrotter”.

To wyjątkowe przedsięwzięcie zakłada nagranie tanecznych teledysków we wszystkich 46 krajach Europy. Prozi ma już za sobą podróże m.in. do Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Watykanu, Francji, Grecji, Anglii i na Litwę. W stolicy każdego z krajów nagrywa krótki film, prezentując walory turystyczne miasta oraz swoje wyjątkowe umiejętności taneczne.

Prozi wyruszył właśnie w kolejny etap swojej podróży, w ramach którego odwiedzi poza wymienionymi wcześniej krajami bałkańskimi także Austrię, Słowację, Węgry, Szwajcarię, Czechy i Liechtenstein.

W realizacji przedsięwzięcia pomaga Proziemu karta rewolucyjna Banku Pekao S.A., która umożliwia wygodne płacenie za granicą w sklepach i Internecie, a także wypłacanie gotówki z bankomatu bez naliczenia dodatkowych opłat i prowizji. Bez względu na rodzaj dokonywanych transakcji, karta rozliczy transakcje po kursach zbliżonych do średnich kursów NBP.

Poza nagrywaniem tanecznych filmów, Prozi dokumentuje także swoją podróż na zdjęciach. Wyprawę można śledzić w mediach społecznościowych tancerza i na kanałach Banku Pekao:

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij