Paweł „Prozi” Sołtysiński w tanecznej podróży przez całą Europę z Bankiem Pekao

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Paweł „Prozi” Sołtysiński w tanecznej podróży przez całą Europę z Bankiem Pekao

„Dancetrotter” to ambitne wyzwanie, jakie postawił przed sobą Paweł „Prozi” Sołtysiński. Prozi podróżuje po Europie specjalnie oznaczonym camperem, tańcząc przed najważniejszymi obiektami odwiedzanych miast. W realizacji przedsięwzięcia wspiera go Bank Pekao S.A.

Paweł „Prozi” Sołtysiński to człowiek wielu pasji – jest tancerzem i choreografem, ale też operatorem filmowym, montażystą, fotografem i podróżnikiem. Chęć połączenia wszystkich tych zainteresowań zrodziła projekt „Dancetrotter”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To wyjątkowe przedsięwzięcie zakłada nagranie tanecznych teledysków we wszystkich 46 krajach Europy. Prozi ma już za sobą podróże m.in. do Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Watykanu, Francji, Grecji, Anglii i na Litwę. W stolicy każdego z krajów nagrywa krótki film, prezentując walory turystyczne miasta oraz swoje wyjątkowe umiejętności taneczne.

Prozi wyruszył właśnie w kolejny etap swojej podróży, w ramach którego odwiedzi poza wymienionymi wcześniej krajami bałkańskimi także Austrię, Słowację, Węgry, Szwajcarię, Czechy i Liechtenstein.

W realizacji przedsięwzięcia pomaga Proziemu karta rewolucyjna Banku Pekao S.A., która umożliwia wygodne płacenie za granicą w sklepach i Internecie, a także wypłacanie gotówki z bankomatu bez naliczenia dodatkowych opłat i prowizji. Bez względu na rodzaj dokonywanych transakcji, karta rozliczy transakcje po kursach zbliżonych do średnich kursów NBP.

Poza nagrywaniem tanecznych filmów, Prozi dokumentuje także swoją podróż na zdjęciach. Wyprawę można śledzić w mediach społecznościowych tancerza i na kanałach Banku Pekao:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij