Imagine Nation powered by Focus Event – bezprecedensowa fuzja w branży eventowej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Imagine Nation powered by Focus Event – bezprecedensowa fuzja w branży eventowej

Czołowe agencje event marketingowe Imagine Nation oraz Focus Event rozpoczynają proces fuzji – pierwszy tego typu w historii polskiej branży. W wyniku połączenia powstaje Imagine Nation powered by Focus Event.

Zsumowany obrót spółek w 2018 roku wyniósł ponad 33 mln zł (dane na podstawie raportu MMP nt. agencji eventowych).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Współczesne działania marketingowe opierają się na doświadczeniu, a nie tylko na jednostronnej komunikacji marki z odbiorcą. Chcemy dawać naszym klientom coraz lepsze rozwiązania, dlatego stale się rozwijamy i dziś łączymy siły z Focus Event – aby w naszych realizacjach jeszcze mocniej stawiać na oryginalne angażowanie konsumenta, również z wykorzystaniem innowacyjnych i zaawansowanych technologii m.in. scenograficznych, niestosowanych dotąd na polskim rynku – mówi Artur Ucher z Imagine Nation.

Imagine Nation jest dużą, stabilną firmą eventową o ugruntowanej pozycji na rynku, tworzy angażujące konsumenta wydarzenia. Wieloletni klienci cenią ją za kompleksowość oferowanych rozwiązań, pewność realizacji oraz międzynarodowy zasięg. Focus Event jest równie doświadczoną agencją, która gwarantuje odważne i wyjątkowo kreatywne rozwiązania, śmiało eksperymentuje z nowymi technologiami dla zwiększenia atrakcyjności swoich realizacji.

– Jako agencja zawsze szliśmy pod prąd. Wciąż poszukiwaliśmy i nadal poszukujemy innowacyjnych rozwiązań. To dotyczy nie tylko naszych projektów, ale też przestrzeni tworzenia i realizowania koncepcji własnego biznesu. I tak postrzegamy ten krok. Bezprecedensowa fuzja z Imagine Nation to kolejne, niesamowicie odważne posunięcie w historii naszej zawodowej podróży. Jesteśmy przekonani, że wspólnie otworzymy zupełnie nowy rozdział w polskim event marketingu – wyjaśniają Przemysław Witkowski oraz Krzysztof Kamiński z Focus Event.

W wyniku fuzji powstaje agencja, która doskonale rozumie szybko zmieniający się rynek, oferuje ciekawe rozwiązania, jeszcze silniej wpływające na odbiór marki przez konsumentów. Imagine Nation powered by Focus Event to stabilny partner o dużym doświadczeniu, ogromnym zapleczu, gdzie nowy zespół agencji będzie liczył ponad 50 osób. Znakiem rozpoznawczym będzie wyróżniająca się i odważna kreacja, wykorzystywanie  innowacji oraz technologii w odpowiedzi na najnowsze światowe trendy.

Nowa agencja skupia doświadczenie we wszystkich obszarach event marketingu – od wydarzeń masowych, scenicznych, poprzez gale i celebracje, kongresy i konferencje, wyjazdy integracyjne i incentive, po strefy aktywności promocyjnych i sprzedażowych, promocje w terenie, samplingi czy też strefy targowe i wszelkie projekty z zakresu komunikacji marketingowej, adresowane zarówno do konsumentów (B2C), jak i klientów biznesowych (B2B).

– Cel i skutek naszego połączenia to jak najszersze i jak najbardziej kompetentne działania w obszarze całego event marketingu. Nasze doświadczenie się łączy, sumuje, uzupełnia i dzięki temu zyskujemy przewagę na każdym polu eventowym. Jesteśmy przekonani, że będziemy nie tylko najbardziej niezawodną, ale również najnowocześniejszą i najbardziej kreatywną agencją na polskim rynku – podkreślają wspólnie przedstawiciele Imagine Nation powered by Focus Event.

Nową agencją – Imagine Nation powered by Focus Event – zarządzać będą dotychczasowi szefowie łączonych firm: z ramienia zarządu spółki Artur Ucher, Kamil Kupidura i Rafał Kupidura oraz w rolach managing partnera - Przemysław Witkowski i creative partera - Krzysztof Kamiński.

Do grona klientów firmy należą m.in.: Philip Morris Polska Distribution, Dell EMC, Brown Forman Polska, L`Oreal, ING Bank Śląski, Kia Motors Polska, Sandoz, Fundacja Pro Progressio, Oracle Polska.

Imagine Nation powered by Focus Event jest częścią holdingu Focus Media Group.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij