Nowy portal Pekao.com.pl odkrywa kolejne karty

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy portal Pekao.com.pl odkrywa kolejne karty

Na początku roku została opublikowana nowa wersja portalu Pekao.com.pl. Maksymalna płynność i intuicyjność w poruszaniu się po platformie to tylko niektóre z benefitów wynikających ze zmiany. Obecnie strona jest wzbogacana o kolejne microsite’y.

Nowa platforma komunikacyjna Banku Pekao to intuicyjna nawigacja, wyróżniający się layout oraz spójny system prezentacji treści na wszystkich podstronach, przekładające się na wyjątkowy customer experience. Portal oferuje zupełnie nowe podejście do contentu i ścieżki użytkownika, możliwość szybkiego dotarcia do oferty produktowej Banku z poziomu potrzeby klienta, a nie konkretnego produktu.

Pekao.com.pl posiada wyraźną tożsamość i jest spójne z obecną, nowoczesną komunikacją Banku.

W obrębie nowego ekosystemu budowane są również tematyczne microsite’y. Na początku roku opublikowano:

  1. Interaktywny raport SME: www.pekao.com.pl/raport-msp/
  2. Sprzedaż Nieruchomości: www.pekao.com.pl/nieruchomosci/

Już niebawem wdrożone zostaną:

  1. Microsite Laboratorium Innowacji
  2. Microsite dot. Kariery
  3. Nowa strona www Pekao Banku Hipotecznego
  4. Nowa strona www Pekao Leasing

– Nową witryną internetową www.pekao.com.pl wpisujemy się w strategię cyfrowej transformacji Banku Pekao S.A. Wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązania, które odpowiadają na zmieniające się potrzeby rynku i oczekiwania klientów. Do zmian podeszliśmy kompleksowo przygotowując intuicyjny i przyjazny portal. Nowa struktura serwisu zapewnia łatwy i szybki dostęp do oferty produktowej i usług banku – mówi Artur Brudnicki, dyrektor Biura Marketingu Internetowego w Banku Pekao S.A.

Pekao.com.pl to też przestrzeń maksymalnie przyjazna i przystępna dla użytkownika mobilnego. Platforma jest też gotowa do personalizowania treści w ujęciu potrzeb konkretnej osoby.

Nowy portal powstał przy współpracy z firmą digitalową Artegence, która odpowiada za kompleksowe odświeżenie strony: tj. koncepcję user experience, całościowe projektowanie graficzne, a także prace technologiczne, jak jej development i wdrożenie.

Planowane są również dalsze realizacje w kontekście microsite’ów. Trwają także prace optymalizacyjne i rozwoje przy samym portalu Pekao.com.pl.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij